TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Bombeli çift cam, kötü havalara uygun

EVO SNOW YETİŞKİN KAYAK GÖZLÜĞÜ S1

KÖTÜ HAVALARDA KAYAK veya SNOWBOARD yapan, BUĞULANMAYAN, BOMBELİ ÇİFT CAMLI bir kayak gözlüğü arayanlar için tasarlanmıştır. Bu kayak maskesi, kötü havalarda, kayak pistinde en uygun görüş açısına sahip olmanızı sağlar. Buğu önleyici bombeli çift cam sistemine sahiptir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8286087
TEKNİK BİLGİLER
UV IŞINLARINA KARŞI KORUMA

UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak gözlüklerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 korumalıdır.

ÇİFT CAM

Çift camlı yapısı buğu oluşumunu engeller. Hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Termal şok etkisinin düşük olması, gözlüğün iç camı üzerinde buğu oluşumunu yavaşlatır. İç ekran buğu oluşumunu engelleyen bir işlemden geçmiştir.

BOMBELİ CAM

Polikarbonat esnek bombeli dış cam, buğu önleyici işlem görmüş asetat iç cam. Camın iç kısmını ovalamayınız, buğu önleyici işlemin kalıcılığı için yüzeyi tampon hareketlerle temizleyiniz.

KAYIŞ

Poliamit elastik, 40mm kalınlığında polyester ve kauçuk

EN 174 STANDARDI

EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak gözlüklerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır.

MİKROFİBER KILIF

Kullanım öncesinde ve sonrasında, gözlüğü ve özellikle camı Wed'ze mikrofiber kılıf yardımıyla çizilmelere karşı koruyun. Bu kılıf, aynı zamanda, herhangi bir çiziğe yol açmadan gözlük camlarınızı temizlemenizi sağlayan bir malzemeden üretilmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM