WED'ZE Fins de serie

Bombeli çift cam, kötü havalara uygun

Kayak Snowboard Aksesuarları Kayak, Snowboard - EVO SNOW YETİŞKİN KAYAK GÖZLÜĞÜ S1 WED'ZE - Kayak, Snowboard
Kayak Snowboard Aksesuarları

ONE SNOW S1 KAYAK VE SNOWBOARD GÖZLÜĞÜ - l/xl WED'ZE

WED'ZE
KÖTÜ HAVALARDA KAYAK veya SNOWBOARD yapan, BUĞULANMAYAN, BOMBELİ ÇİFT CAMLI bir kayak gözlüğü arayanlar için tasarlanmıştır. Bu kayak maskesi, kötü havalarda, kayak pistinde en uygun görüş açısına sahip olmanızı sağlar. Buğu önleyici bombeli çift cam sistemine sahiptir.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

50.33TL -9  %

45.75TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 22/10/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 20/01/2015 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 20/01/2015 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8286087
TEKNİK BİLGİLER
UV IŞINLARINA KARŞI KORUMA UV ışınları gözlere zararlı olduğundan, tüm kayak gözlüklerimiz EN 174 standardına uygun olarak UV ışınlarına karşı %100 korumalıdır.
ÇİFT CAM Çift camlı yapısı buğu oluşumunu engeller. Hava 2 cam arasına hapsedilir ve ısı yalıtımı sağlanır. Termal şok etkisinin düşük olması, gözlüğün iç camı üzerinde buğu oluşumunu yavaşlatır. İç ekran buğu oluşumunu engelleyen bir işlemden geçmiştir.
BOMBELİ CAM Polikarbonat esnek bombeli dış cam, buğu önleyici işlem görmüş asetat iç cam. Camın iç kısmını ovalamayınız, buğu önleyici işlemin kalıcılığı için yüzeyi tampon hareketlerle temizleyiniz.
KAYIŞ Poliamit elastik, 40mm kalınlığında polyester ve kauçuk
EN 174 STANDARDI EN 174 standardı, kayak veya snowboard gibi benzer aktivitelerde göz sağlığını korumak için kayak gözlüklerinde kullanılan bir Avrupa Standardı'dır.
MİKROFİBER KILIF Kullanım öncesinde ve sonrasında, gözlüğü ve özellikle camı Wed'ze mikrofiber kılıf yardımıyla çizilmelere karşı koruyun. Bu kılıf, aynı zamanda, herhangi bir çiziğe yol açmadan gözlük camlarınızı temizlemenizi sağlayan bir malzemeden üretilmiştir.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
45.75TL
45.75TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
45.75TL
45.75TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
45.75TL
45.75TL