100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Boyunu bir kez ayarlayın ve bir daha düşünmeyin.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/e4170c8e25f140d2b4d66ddadf1b18bb.zip/index.html

EVO FEEL YETİŞKİN KAYAK KASKI

KAYAK veya SNOWBOARD için kalıcı ve kolay ayarlama sistemine sahip bir kask arayanlar için tasarlanmıştır. EASYFIT sistemi sayesinde bu kaskı başınıza göre ayarlayabilir ve bu ayarları saklayabilirsiniz.

Renk : AÇIK GRİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8285970
TEKNİK BİLGİLER
AIR COOLING

"AIR COOLING" teknolojisi kaskınızın içinde oluşan ısıyı ve teri dışarı atmayı sağlayan bir hava yönlendirme sistemidir. 6, 10 veya 12 havalandırma bölgesi sayesinde

TURNERING SİSTEMİ

"TURNERING", sıkma mekanizması sayesinde her zaman kolay ve hassas bir ayarlama yapmayı sağlayan bir sistemdir ve size kullanım rahatlığı ile maksimum güvenlik sağlar.

COLD BARRIER

COLD BARRIER
"COLD BARRIER", berenin katlanan kısmını alnınızın üzerine indirdiğinizde sizi soğuktan koruyan gerçek bir termal bariyer oluşturur.

KİŞİSELLEŞTİRME

FEEL kaskınızı, kendinden yapışkanlı çıkartmaları güvenlik standartlarına uygun bir şekilde kullanarak kolayca kişiselleştirebilirsiniz.

ÇIKARILABİLİR KUMAŞ

Kaskın içinde bulunan, rahatlık sağlayan köpükler çıkarılabilir ve makinede 30°C'de yıkanabilir.

KASKIN BİLEŞENİ

ABS dış yüzey ve EPS iç dolgu darbelere karşı yüksek oranda dayanıklılık sağlar. Kaskınızı, bu süre dahilinde önemli bir darbe almadığı takdirde, en geç 5 YILDA bir değiştirmenizi öneriyoruz.

EN -1077 STANDARDI

EN 1077, kayak veya snowboard yaparken kafatasınızın korunması amacıyla kullanılan tüm kasklar için geçerli olan bir Avrupa standardıdır. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve sızıntılara karşı dayanıklılık üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Laboratuvar onaylıdır
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri, tasarım amaçlarına uygun gerçek kullanım koşullarında test edilmiştir. Karlı, soğuk ve kayak esnasında karşılaşılması olası tüm hava koşullarında denenmiştir. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve modelistler, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM