KIPSTA
  • TOP AKSESUARLARI TÜM ÜRÜNLER - ESSENTIAL KUKA SETİ KIPSTA - TÜM ÜRÜNLER
  • TOP AKSESUARLARI TÜM ÜRÜNLER - ESSENTIAL KUKA SETİ KIPSTA - TÜM ÜRÜNLER
  • TOP AKSESUARLARI TÜM ÜRÜNLER - ESSENTIAL KUKA SETİ KIPSTA - TÜM ÜRÜNLER
  • TOP AKSESUARLARI TÜM ÜRÜNLER - ESSENTIAL KUKA SETİ KIPSTA - TÜM ÜRÜNLER
  • TOP AKSESUARLARI TÜM ÜRÜNLER - ESSENTIAL KUKA SETİ KIPSTA - TÜM ÜRÜNLER
Referans numarası : 8547467
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
TOP AKSESUARLARI

Kuka Seti - 30 cm - 4'lü - Turuncu - ESSENTIAL KIPSTA

KIPSTA
Decathlon
Bu ok şeklindeki kukalar kulüpte veya evinizde yaptığınız antrenmanları daha kolay ve etkili kılmak için tasarlandı. Bu dengeli ve dayanıklı kukalar ile keyifle futbol oynayacaksınız. Ok şeklindeki yapıları sayesinde yönünüzü rahatça bulacaksınız.

Ürün Faydaları

Sağlamlık Esnek bileşeni sayesinde atışlara karşı dayanıklı kukalar.
Denge Tabandaki çentikleri sayesinde çim ve sentetik yüzeylerde mükemmel kaymazlık
Öğrenme kolaylığı İzlenecek yönü belirlemeyi sağlayan ok şekline sahiptir.
Görülebilirlik Neon renkleri sayesinde bu kukalar 50 metreye kadar görünürler.
Kullanım kolaylığı Zamandan ve yerden tasarruf edin: Kolayca katlanabilirler.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Size ESSENTIAL ürün serimizi ve bu kukalar hakkındaki düşüncelerimizi sunuyoruz.

Sahadaki gözlemlerimiz ve antrenörlerimizle gerçekleştirdiğimiz sayısız görüşmeler sayesinde antrenman sırasında nelere ihtiyaç duyabileceğinizi inceledik: sınır çizme, engellerden kaçınma... Bu nedenle Essential ürün gamını tasarladık: Önemli bir role sahip bu kullanışlı ve ulaşılabilir ürünler bu sorunlar için akıllı çözümler üretir (işaretleme, hedef alma...). Büyük kukalar ile saha sınırlarını çizebilirsiniz. Seriyi takip edin!

Futbol oynayan tasarım ekiplerimiz size Essential ürün gamının özelliklerini anlatıyor

"Essential ürün gamına daha büyük kukalar eklemek istedik. Plastik bileşenin sahip olduğu mat ve parlak doku sayesinde ürünlerimizin ikonik ok şeklinde olmasını sağladık. Bu büyük kukalar bir engel oluşturmak ya da oyun alanını belirlemek için kullanıma uygundur: ok şekli ile engelleri aşmak için gitmeniz gereken yeri görebilirsiniz. Görünürlüğü yüksek olan ve dayanıklı bir kuka yaratmayı amaçladık."

Daha sezgisel antrenmanlar için özel tasarım ve boy

"Yaş kategorilerine göre, bu kukaları işaretleme, sınırları belirleme ve çalım antrenmanı yapmak için kullanabilirsiniz. Kipsta'da koç ve kalite kontrolcü olan David açıklıyor:
"Çocukların kullanımında bu büyük kukalar sınır belirlemek için idealdir: çocuklar için benzersiz bir görsel işaret oluştururlar. Kukalar iki küçük kale ya da bir kapı için de idealdir. Yetişkinler için ise engel olarak kullanılabilirler: boyutları görmezden gelemeyeceğiniz kadar büyüktür ve dikkat etmeniz gerekir."

Sahada test edilip onaylanan güvenirlik ve dayanıklılık

Benzersiz görsel kimlik ve sezgisel tasarım, işte tamam! Her şeyden önce istediğimiz, bu kukaların antrenmanlarınıza mümkün olduğunca eşlik etmesidir. Bundan emin olmak için ürünlerimizi U9, U10 ve U11 kategorilerinde Lens'te bulunan Tourcoing - Kipstadium'daki sahalarda test ettik. Gerçek kullanım koşullarında gerçekleştirilen bu zorlu testler, kuka şeklinin benzersiz olmasının yanı sıra, güvenilir ve sağlam olduğunu da gösterdi.

Doğal çimen ve sentetik sahada sağlam kukalar.

Kukaların sentetik veya doğal çim üzerinde dengede durmalarını garantilemek için tasarım ekibimiz, bir çözüm geliştirmiştir: kuka tabanlarına dişli etkisi yaratan küçük çentikler ekledik. Bazı çim parçaları içeri girerek zeminde yer tutuş sağlayacak ve yan yatmasını önleyecektir. Basit ve etkili!

Antrenmanlarınızı daha da çeşitlendirmek amacıyla DECATHLON COACH uygulamasını takip edin

DECATHLON COACH uygulaması sporcuların diplomalı eğitmenler tarafından oluşturulan antrenman programlarını takip etmesini sağlar. Koşu ya da Yürüyüş antrenmanlarının yanı sıra bu uygulama size eşlik etmesi ve bireysel futbol antrenman seansları sırasında yanınızda olması için özel antrenman programlarını takip edebilmenizi sağlar. Uygulamayı ücretsiz olarak indirin: https://www.decathloncoach.com/fr/home/

Ağırlık

0,794 kg

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Ana bileşen
100% Düşük Yoğunluklu Polietilen
Saklama önerisi Kötü hava koşullarının etkilemeyeceği yerlerde saklayın.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM