100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Antrenman programları ile birlikte en uygun fiyat

Referans numarası : 8349406

ESSENTIAL + ELİPTİK BİSİKLET

Antrenman programları yardımıyla formunuzu korumanız için tasarlandı (hobi amaçlı - düzenli kullanım) İçerdiği antrenman programları ile motivasyonunuzu kaybetmeden hedefinize ulaşmanızı sağlayan en uygun fiyatlı eliptik bisiklet.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
AĞIRLIK VE BOYUTLAR

Boyutlar Ürün U.131 X G.62 X Y.143 cm
Ürün ağırlığı 34 kg
Boyutlar Koli U.83,5 X G.31,5 X Y.45 cm
Toplam ağırlık 38 kg

ELİPTİK BİSİKLETİN FAYDALARI

Darbe almadan eksiksiz bir antrenman yapmanızı sağlar Sağladıkları:
- DAYANIKLILIĞI artırır.
- Vücudun tamamını SIKILAŞTIRIR
Formunuzu korumanız için, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde yapmanızı öneriyor (hafif terleme, antrenman sırasında konuşmayı sürdürebilmelisiniz): Günde 22 dakika
Kilo kaybetmek ve yağ kütlenizi azaltmak için WHO bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika

VOLAN VE PEDAL ÇEVİRME RAHATLIĞI

Eliptik bisikletin volanı pedalı daha rahat çevirmenizi sağlar. Volan ağırlığı artıkça pedalı daha rahat çevirirsiniz ve antrenmanınız daha keyifli hale gelir.

KONSOL, SANAL KOÇUNUZ

ESSENTIAL + eliptik bisiklet konsolunun içeriği: - 5 fonksiyon içerir: Yakılan kaloriler, kat edilen mesafe, antrenman süresi, hız ve gidon üzerinde bulunan sensörler sayesinde ölçülen kalp atışı. - Koçlarımızın işbirliğiyle hazırladığımız 7 program antrenmanlarınızda size eşlik eder. Böylece, kilo verme, forma girme, vücut sıkılaştırma gibi farklı hedeflerinize göre, aldığınız keyfi çeşitlendirebilirsiniz.

ELİPTİK BİSİKLETİ TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER

Bisikletin ön kısmında taşınmasını kolaylaştıran tekerlekler bulunur. Yerini değiştirmek için bisikletin önünde durun. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Ardından, bisikleti istediğiniz yere doğru yavaşça taşıyın.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Gövde 5, parçalar ve işçilik 2 yıl garantilidir. Satış sonrası hizmetler için: www.domyos.com
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM