FOUGANZA

Kullanışlı burunsallık

ESSEN YULAR + DİZGİN

Atı YÖNLENDİRMENİZ için tasarlandı Burunsallık binicinin daha kesin hareketler yapmasını sağlar Dizginler biniciye kontrol sağlar Kullanışlı burunsallık

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8139786
TEKNİK BİLGİLER
Paket içeriği Gemsiz satılır.
İlk kullanım öncesi veya deri ürünlerinizi eski halinize getirmenizi sağlayacak öneriler Atınızın boyunu belirledikten sonra, 1. AŞAMA olarak deriyi gliserin katkılı sabun ve sünger yardımıyla temizleyin. Kurumaya bırakın. AŞAMA 2, yeni, kuru veya kırılan deri için vazgeçilmezdir. Zaten yumuşak olan deriye uygulanması tavsiye edilmez. Yağı bir bez ile deriye uygulayın ve derinin altına geçmesini sağlayın. İçine işlemesi için bekletin. AŞAMA 3: bütün deri türleri için: Yağı ince bir katman olarak bir bez yardımı ile sürün, kurumaya bırakın ve parlatın.
Bakım önerileri Gliserin katkılı sabunla düzenli olarak temizleyin. Düzenli olarak deri sütü sürerek nemlendirin. Deri için üretilen krem veya yağ ile temizleyin.
Burunsallığın ayarlanması Burunsallığın seçimi atın vücut yapısına ve terbiyesinin seviyesine uygun olarak yapılmalıdır. Burunsallığın koşullar ne olursa olsun çok sıkı olmaması gerekir, at rahat bir şekilde hareket edebilmesi için gemi çiğneyebilmelidir.
Dizginlerin uzunlukları PS için 120 cm
CS için 145 cm
FS için 145 cm
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM