TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Isınma ve açma-germe egzersizleri için ideal!

Eşofman Üstü - Mavi

Jimnastik ve beden eğitimi egzersizleri için tasarlanan eşofman takımı. Isınma ve açma-germe egzersizleri için ideal eşofman üstü! Yumuşak ve yünlü iç dokusu sayesinde çalışmanızın her anında sıcak tutar. Fermuarı sayesinde giyimi oldukça kolay.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8341763
TEKNİK BİLGİLER
5 - 14 yaş arası çocuklar için olan Jimnastik / Fitness kıyafetlerinin tasarımı:

Çocuk Jimnastiği ve Fitnessı antrenmanları için (trambolin, step, kas geliştirme parkurları, kas çalıştırma, çekme vs) tasarlanan kıyafet ürün gamı formunu ve sağlığını korumak isteyenler için idealdir.Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

Fermuarlı, kapüşonlu, yumuşak eşofman üstü!

İç kısmı renkli astara sahip kapüşonu bulunan fermuarlı eşofman üstü. Ellerinizi soğuktan korumanız ya da kişisel eşyalarınızı koymanız için iki cebi vardır. Kol uçlarında, etek kısmında ve yanlarda güzel işlemeler bulunur. Kalp hizasında şık görünümlü bir desene sahiptir. Fırçalanmış yün bileşenlidir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Kalite Domyos için en önemli unsurdur: Ürünlerimizin tümü dayanıklılık testlerini başarıyla geçmiştir. Bağımsız laboratuvarlarda yaptırdığımız yıkama, renk, tüylenme ve deformasyon testleri doğrultusundaürünün dayanıklılığını ve kullanım ömrünü temin ederiz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM