APTONIA
  • BARLAR, JELLER& SPOR SONRASI Triathlon - ENERJİ JELİ ENERGY GEL+ X1 APTONIA - All Sports
  • BARLAR, JELLER& SPOR SONRASI Triathlon - ENERJİ JELİ ENERGY GEL+ X1 APTONIA - All Sports
  • BARLAR, JELLER& SPOR SONRASI Triathlon - ENERJİ JELİ ENERGY GEL+ X1 APTONIA - All Sports
Referans numarası : 8561905
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
BARLAR, JELLER& SPOR SONRASI

Kolalı Enerji Jeli - 1 X 32 G - ENERGY GEL + APTONIA

APTONIA
Decathlon
Bu jel 3 saatten fazla süren antrenmanlarınızda size enerji sağlaması için tasarlandı. Formunuzun zirvesine çıkmak istiyor, antrenman veya müsabaka sırasında zorlanıyor, bu nedenle de kamçılayıcı bir şeye mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Tam size göre olan bu jelle sınırlarınızı aşacaksınız

Ürün Faydaları

Enerji verme özelliği Jel başına 88 kcal ve 22 g. karbonhidrat (glikoz, maltodekstrin) sağlar.
Yorgunluğu azaltma özelliği B6 ve B12 vitaminleri yorgunluğun azaltılmasına yardımcı olur.
Antioksidan E Vitamini ve çinko oksidatif strese karşı hücrelerin korunmasına yardımcı olur
Açma / kapama kolaylığı Tek bir çöp çıkması amacıyla özel tasarlanmış kolay kullanımlı açma sistemi
Taşıma kolaylığı Kolay bir şekilde taşıyabilir, tükettikten sonra katlayarak saklayabilirsiniz
Enerji verici B1 vitamini, normal enerji metabolizmasına katkı sağlar.
Bileşenler 240 mg BCAA (dallı zincirli aminoasitler) ve 20 mg kafein içerir.

Üstlendiklerimiz

Ürün testi Enerji jelleri ürün gamı Aptonia tasarım laboratuvarlarında geliştirilmiştir.
30 test kullanıcısı antrenman sırasında her aromayı tatmaları için davet edilmiştir... Size sunduğumuz bu jeli çok seveceksiniz!

Teknik bilgiler

DAYANIKLILIK ANTRENMANLARI İÇİN İDEAL ÜRÜN

3 saatten uzun süren dayanıklılık antrenmanları için tasarlanmış olan bu jel uzun süren antrenmanlarınızda ya da müsabakalarınızda (arazi koşusu, triatlon, maraton) sizin için idealdir. BCAA'lar (amino asit destekleri), ve kas proteinleri de bu jelin içinde bulunmaktadır. Bu sayede kas gelişimini de destekler. Daha fazla bilgi için İçindekiler bölümüne bakın.

ENERGY GEL+ NE ZAMAN TÜKETİLMELİDİR?

Antrenman sırasında enerji kayıplarınızı telafi etmeniz için sizlere Enerji jelleri (kafein ya da BCAA içermeyen) tüketmenizi öneriyoruz. Enerji Jelini 3/4 ölçek olacak şekilde alın (her 45 dakika - 1 saatte, antrenman sonunda 1 adet). Müsabakalarda daha iyi emilebilmesi için bu ürünü takviyelerle birlikte tüketebilirsiniz. Antrenmanlarda ise güzergahta su bulamayacaksanız yanınıza almalısınız.

ENERGY GEL+'A EK OLARAK NE TÜKETECEĞİM?

Yapılan sporun saatine göre 60g karbonhidrat (=şeker), bu beslenme uzmanlarının 3 saat üzeri antrenmanlar için önerdiği biçimdir. 32 gramlık bir jelde 22 gram karbonhidrat bulunur. Bu nedenle jelin yanı sıra saatte 500 ml'lik izotonik bir içecek tüketmenizi öneririz. Yanınızda içecek taşıyamıyor musunuz? Sizlere daha sıvı ve terleme ile kaybedilen sodyum mineralini de içeren HYDROGEL+'ı öneririz.

Besin Tablosu

Besin değerleri: 100 g. | 32 g. (=1 enerji jeli) Enerji değeri: 1190 kJ – 280 kcal | 374 kJ – 88 kcal Yağ: <0,5 g. | <0,5 g. Doymuş yağ asitleri: <0,5 g. | <0,5 g. Karbonhidrat: 70,0 g. | 22,0 g. şeker: 36,0 g. | 12,0 g. Proteinler: 0,8 g. | 0,3 g. Tuz: 0,39 g. | 0,13 g. B1 Vitaminleri: 1,0 mg (%94)* | 0,33 mg (%30)* B6 vitamini: 1,3 mg (%94)* | 0,42 mg (%30)* B12 vitamini: 2,3 µg (%94)* | 0,75 µg (%30)* E vitamini: 11,0mg (94%)* | 3,6mg (30%)* Çinko: 9,4 mg (%94)* | 3,0 mg (%30)* *Günlük referans alım yüzdesi

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

Saklama önerisi Jelinizi serin ve kuru yerde saklayın.
Uyarılar Günde maksimum 4 adet Energy Gel+ tüketin.
Yasal Bilgiler Kafein içerir (62mg/100g; 80 mg/128g), çocuklar, hamile veya emzirme dönemindeki kadınlara önerilemez. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın. Önerilen günlük kullanım miktarını geçmeyin. Bu ürün yalnızca birkaç hafta/ay tüketilmelidir. Yürütülen fiziksel aktiviteye ek olarak, çeşitli ve dengeli bir beslenme ve sağlıklı bir yaşam tarzının korunması önemlidir.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM