DOMYOS

Sıcak tutan ve teri dışarı atan tayt!

ENERGY FITNESS TAYTI

Orta yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Teri etkili bir şekilde dışarı atabilmek için polyester ve elastan bileşenli tayt. Yumuşaklık için dış kısmı fırçalanmıştır. İç kısmı yumuşaktır ve sıcak tutar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8367568
TEKNİK BİLGİLER
Sıcak tutan ve nefes alan tayt! Fitness antrenmanlarınızdan önce, antrenman sırasında ve sonrasında sizi sıcak tutacak tayt. Hareketlerinizi kolaylaştırmak için esneyebilen yapıdadır. Yumuşaklık sağlamak için dış yüzeyi fırçalanmıştır. Yumuşaklık sağlamak için iç yüzeyi fırçalanmıştır. Cepleri yoktur.
5 - 14 yaş arası çocuklar için olan fitness tekstil ürünlerinin tasarımı: Tekstil ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Modellerimizi kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM