100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Fitness için özel olarak tasarlanmış tayt!

ENERGY FITNESS TAYTI

Orta yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Bacağın alt kısmına kadar uzanan vücuda tam oturan kesim. Hareket özgürlüğü sağlayan yumuşak ve esnek bileşenli kumaş yapısı. Elastik beli ile modern ve sportif tasarım.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8350726
TEKNİK BİLGİLER
Fitness için özel olarak tasarlanmış tayt!

Fitness yaparken alt giysinizin uzunluğunu seçmek size kalmış! Şort, kapri, 7/8 tayt (baldır hizasında) ya da bacağınızın tamamını örten uzun tayt ile eksiksiz bir ürün gamı. Bu model bacağınızın tamamını örter. Elastik beli sayesinde sportif ve modern bir görünüme sahiptir. Farklı renkleri mevcuttur.

5 - 14 yaş arası çocuklar için olan fitness tekstil ürünlerinin tasarımı:

Tekstil ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM