Aralık Ayı Boyunca Tüm Bisikletlerde Kargo Bedava! Kışın Bisiklet Keyfine Devam Et!
DOMYOS

Sıcak tutan bileşen, hava alabilen yarı fermuar!

ENERGY FITNESS SWEATSHIRT

Orta yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Teri dışarı atabilen polyester ve elastan bileşenli uzun kollu tişört. Yumuşaklık için dış kısmı fırçalanmıştır. Daha fazla hava alabilirlik için yarı fermuarlı yüksek yaka. Yanlarda file

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8367564
TEKNİK BİLGİLER
Uzun kollu, sıcak tutan ve nefes alan tişört!

Fitness antrenmanlarınızdan önce, antrenman sırasında ve sonrasında sizi sıcak tutacak uzun kollu tişört. Hareketlerinizi kolaylaştırmak için esneyebilen yapıdadır. Yumuşaklık sağlamak için dış yüzeyi fırçalanmıştır. Yumuşaklık sağlamak için iç yüzeyi fırçalanmıştır. Havalandırmayı kolaylaştıran yarı fermuarlı yüksek yaka. Kol altarında bulunan file hava alabilirlik sağlar.

5 - 14 yaş arası çocuklar için olan fitness tekstil ürünlerinin tasarımı:

Tekstil ürün gamı, formunuzu, vücut şeklinizi ve sağlığınızı korumanız için ideal olan düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlanmıştır. Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Modellerimizi kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM