TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Fitness'a mükemmel uyum sağlayan kapri!

ENERGY FITNESS KAPRİSİ

Orta yoğunluklu fitness antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Diz altında vücuda tam oturan kesim. Hareket özgürlüğü sağlayan yumuşak ve esnek bileşenli kumaş yapısı. Elastik beli ve diz kısmındaki bordürleri ile modern ve sportif tasarım.

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8350725
TEKNİK BİLGİLER
Fitness için özel olarak tasarlanmış tayt!

Fitness yaparken alt giysinizin uzunluğunu seçmek size kalmış! Bacağınızı tamamen kapatan bir şort, bir kapri, uzun bir tayt.
Bu modelin uzunluğu diz altıdır. Elastik beli sayesinde modern bir görünüme sahiptir. Diz kısmında yer alan detayları özgün tasarımını ön plana çıkarır.

5 - 14 yaş çocuklar için okulda yapılan jimnastik ve fitness giyim ürünlerinin tasarımı:

Tüm ürün gamı, okulda Jimnastik ve çocuk Fitnessı yapanlar (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur.
Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır.

Modellerimizi kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM