KALENJI

Su geçirmezdir ve 3 cebi sayesinde pratiktir!

ELORAIN CEKET - BEYAZ/KIRMIZI

RÜZGARLI ve YAĞMURLU havalarda koşu antrenmanları yapanlar için tasarlandı. Bu koşu ceketi su geçirmez bileşenleri sayesinde yağmurdan ve rüzgardan korunmanızı sağlar. 3 fermuarlı cebi ve geceleri güvenle koşmanızı sağlayan fosforlu parçaları bulunmaktadır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8367689
TEKNİK BİLGİLER
Antrenman önerileri Bu eşofman üstü su geçirmez bileşeni (kaplaması) sayesinde 1 saat süren koşu antrenmanlarınız sırasında sizi yağmura ve rüzgara karşı korur. Kapüşon, arkasındaki sistem sayesinde kolayca ayarlanabilir. Ürünün ortasında bulunan fermuarı sizi rahatsız etmemesi için yan tarafa kaydırılmıştır. 3 fermuarlı cebi, telefonunuzu, evinizin veya arabanızın anahtarını, eldivenlerinizi veya berelerinizi kaybetmeden yanınızda taşımanızı sağlar. Sağanak yağmurda telefonunuzu yanınızda taşırken dikkat edin.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. Çevresel performansa sahip en iyi ürünleri, kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.

Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ceket, her seviyeden sporcu tarafından laboratuvar ve kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Teste katılanların tümü, ceketin 1 saat süren koşu antrenmanında yağmurdan ve rüzgardan koruma kapasitesini ölçmüş ve onaylamıştır. Emmanuel (Kalenji erkek tekstili ürün sorumlusu)
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM