100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
B'TWIN

Şık ve rahat şehir bisikleti.

ELOPS 320 ŞEHİR BİSİKLETİ -MOR

Düzenli şehir bisikleti yapanlar için konfor amaçlı tasarlandı. Hollanda tipi şehir bisikleti. Rahat, donanımlı, ergonomik. Sırtınızın sürekli dik sürmenizi sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8303289
TEKNİK BİLGİLER
Kadro

Yüksek dayanıklılıkta çelik. Şehir kullanımına uygun geometri (alçaltılmış kadro ile binmek daha kolay). Şehir içinde bisiklete binmek için özel olarak uyarlanmış kadro. Mevcut boylar: S/M (155cm-175cm 26") veya L/XL (175cm-195cm, 28").

Vites sistemi

SRAM 6 vites, çevirmeli vites kolu. 6 vitesli arka vites attırıcı, tek dişli çelik aynakol. Şehir koşullarına uygun 6 vitesli yapı.

Fren

Önde ve arkada çelik V-fren. Ergonomik alüminyum fren kolu. Etkin ve güvenli fren sistemi. Çok fazla bakım ve ayarlama gerektirmez. Fren pabuçlarının yerleri aşınma durumuna göre kolayca değiştirilebilir.

Gidon/Gidon boğazı

Rahat bir sürüş pozisyonu sağlayan yükseltilmiş çelik gidon, geçmeli çelik gidon boğazı. Çalınmaya karşı, vidalı sele kelepçesi. Rahat sürüş ve geniş görüş açısı sağlayan oturma pozisyonu. Dik ve ergonomik bir sürüş pozisyonu sağlayan yükseltilmiş gidon. Çelik furç yatağı boyutu: 1 inç dişli.

Sele / Sele borusu

Şehir kullanımına uygun geniş ve rahat B'TWIN sele. Kolay bakım için sentetik.

Tekerlekler

Zamana karşı dayanıklı uzun ömürlü alüminyum jantlar. Çalınmaya karşı somunlu jant göbeği.

Lastikler

Şehire özel tekerlekler sayesinde rahat ve sağlam bir sürüş sunar. Şehir bisikleti lastiği (26 ve 28 inç 650-700mm çapında). 26 inç sert damak telli lastik.
Schrader valfli iç lastikler : Hava basma istasyonlarında şişirilebilir. Alüminyum jant, 3,5 ve 4,5 bar arası (kullanıcının ağırlığına göre) hava basılmalıdır (jantın deformasyonunu ve lastiğin aşınmasını önlemek için).

Ağırlık


S/M boyda ağırlık : 16,4 kg.

Aksesuar / ekipman

Önde dinamolu arkada çamurluğa sabit pilli aydınlatma. Lastiği saran çamurluk ile tozdan ve çamurdan daha rahat korunun, zincir koruyucu sizi ve kıyafetlerinizi korur. Yan ayak bisikletinizi rahatlıkla taşır, çıkarılabilir ön sepeti vardır (max. yük 5 kg).

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Ömür boyu garanti: Bu bisiklet için kadro, gidon boğazı, gidon ve maşa. www.decathlon.com.tr
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM