B'TWIN Fins de serie

Şık ve rahat şehir bisikleti.

Şehir Bisikletleri Bisiklet - ELOPS 320 ŞEHİR BİSİKLETİ -MOR B'TWIN - Bisikletler
Şehir Bisikletleri

ELOPS 320 ŞEHİR BİSİKLETİ - MOR B'TWIN

B'TWIN
Düzenli şehir bisikleti yapanlar için konfor amaçlı tasarlandı. Hollanda tipi şehir bisikleti. Rahat, donanımlı, ergonomik. Sırtınızın sürekli dik sürmenizi sağlar.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

864.99TL -3  %

839.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 05/03/2017 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 03/03/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 03/03/2017 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8303289
TEKNİK BİLGİLER
Kadro Yüksek dayanıklılıkta çelik. Şehir kullanımına uygun geometri (alçaltılmış kadro ile binmek daha kolay). Şehir içinde bisiklete binmek için özel olarak uyarlanmış kadro. Mevcut boylar: S/M (155cm-175cm 26") veya L/XL (175cm-195cm, 28").
Vites sistemi SRAM 6 vites, çevirmeli vites kolu. 6 vitesli arka vites attırıcı, tek dişli çelik aynakol. Şehir koşullarına uygun 6 vitesli yapı.
Fren Önde ve arkada çelik V-fren. Ergonomik alüminyum fren kolu. Etkin ve güvenli fren sistemi. Çok fazla bakım ve ayarlama gerektirmez. Fren pabuçlarının yerleri aşınma durumuna göre kolayca değiştirilebilir.
Gidon/Gidon boğazı Rahat bir sürüş pozisyonu sağlayan yükseltilmiş çelik gidon, geçmeli çelik gidon boğazı. Çalınmaya karşı, vidalı sele kelepçesi. Rahat sürüş ve geniş görüş açısı sağlayan oturma pozisyonu. Dik ve ergonomik bir sürüş pozisyonu sağlayan yükseltilmiş gidon. Çelik furç yatağı boyutu: 1 inç dişli.
Sele / Sele borusu Şehir kullanımına uygun geniş ve rahat B'TWIN sele. Kolay bakım için sentetik.
Tekerlekler Zamana karşı dayanıklı uzun ömürlü alüminyum jantlar. Çalınmaya karşı somunlu jant göbeği.
Lastikler Şehire özel tekerlekler sayesinde rahat ve sağlam bir sürüş sunar. Şehir bisikleti lastiği (26 ve 28 inç 650-700mm çapında). 26 inç sert damak telli lastik.
Schrader valfli iç lastikler : Hava basma istasyonlarında şişirilebilir. Alüminyum jant, 3,5 ve 4,5 bar arası (kullanıcının ağırlığına göre) hava basılmalıdır (jantın deformasyonunu ve lastiğin aşınmasını önlemek için).
Ağırlık
S/M boyda ağırlık : 16,4 kg.
Aksesuar / ekipman Önde dinamolu arkada çamurluğa sabit pilli aydınlatma. Lastiği saran çamurluk ile tozdan ve çamurdan daha rahat korunun, zincir koruyucu sizi ve kıyafetlerinizi korur. Yan ayak bisikletinizi rahatlıkla taşır, çıkarılabilir ön sepeti vardır (max. yük 5 kg).
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Ömür boyu garanti: Bu bisiklet için kadro, gidon boğazı, gidon ve maşa. www.decathlon.com.tr
BENZER ÜRÜNLER