Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
B'TWIN

Donanımlı ve şık bisiklet.

Referans numarası : 8245409

ELOPS 300 Şehir Bisikleti

Düzenli olarak şehir içi bisiklet yapanlar için tasarlandı. Hollanda stili şehir bisikleti. Konforlu ve ergonomik, her zaman sırtınız dik bir şekilde sürmeniz için tasarlandı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kadro

Yüksek dayanıklılıkta çelik. Şehir kullanımına uygun geometri (Hollanda stili kadro) : Kolay binmeyi sağlayan alçaltılmış kadro. Şehir içinde bisiklete binmek için özel olarak uyarlanmış kadro. Mevcut boylar: S/M (155cm-175cm, 26") veya L/XL (175cm-195cm, 28").

Vites sistemi

SRAM 6 vites, çevirmeli vites kolu. 6 vitesli arka vites attırıcı, tek dişli çelik aynakol. 6 vites, orta engebeli şehir yolları için yeterlidir.

Fren

Önde ve arkada çelik V-fren. Ergonomik alüminyum fren kolu. Etkin ve güvenli fren sistemi. Çok fazla bakım ve ayarlama gerektirmez. Fren pabuçlarının yerleri aşınma durumuna göre kolayca değiştirilebilir.

Gidon/Gidon boğazı

Rahat bir sürüş pozisyonu sağlayan yükseltilmiş çelik gidon, geçmeli çelik gidon boğazı. Çalınmaya karşı vidalı sele kelepçesi, rahat sele, çelik sele borusu. Rahat sürüş ve yüksek görüş açısı sağlayan oturma pozisyonu. Dik ve ergonomik bir sürüş pozisyonu sağlayan yükseltilmiş gidon. Çelik furç yatağı boyutu : 1 inç dişli.

Sele / Sele borusu

Geniş ve rahat B'TWIN sele.Şehir kullanımına uygun rahatlık!

Tekerlekler

Tek katlı alüminyum jantlar, paslanmaya dayanıklıdır. Somunla sabitlenen göbek. Şehir bisikleti lastiği (26 ve 28 inç 650-700mm çapında).

Lastikler

Yol tutuşunu garantileyen özel şehir lastikleri.
Jel dokulu iç lastik sayesinde lastiğin patlama riskini azaltır. 26 inç şehir lastikleri.Schrader valfli iç lastikler : Lastiklerinizi hava istasyonlarında şişirebilirsiniz. Alüminyum jant, 3,5 ve 4,5 bar arası (kullanıcı ağırlığına göre) hava basılması gerekmektedir. (jantın deformasyonunu ve lastiğin aşınmasını önlemek için)

Ağırlık

17 kg.

Aksesuar / ekipman

Önde dinamolu ekonomik ve sağlam aydınlatma, arkada pille çalışan aydınlatma, çamurluk, zincir koruma. Yan ayak, port bagaj (maksimum yük : 25 kg, bebek koltuğu taşımaya uygun.)

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
Uyarılar Engebeli zeminlerde kullanmayınız. Maks. portbagaj ağ. : 25 kg
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Ömür boyu garanti: Bu bisiklet için kadro, gidon boğazı, gidon ve maşa. www.decathlon.com.tr
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM