TRIBORD

Dekoltenizi ön plana çıkaran feminen bikini üstü.

Kadın Sörf Mayoları Su Sporları - ELO VENICE BİKİNİ ÜSTÜ  TRIBORD - Sörf
Kadın Sörf Mayoları

ELO VENICE PUSH UP ETKİLİ BALENLİ BİKİNİ ÜSTÜ - KADIN TRIBORD

TRIBORD
Hobi amaçlı su sporları yapanlar için tasarlandı. 90 A - 95 D. Dekolte kesimli ve dolgulu bikini üstü. Push up etkisi yaratan sabit göğüs pedleri ve balenleri sayesinde destek, rahatlık ve feminen bir görünüm sağlar. İnce ve ayarlanabilir askılar, sırt klipsi.

Renk : KOYU MAVİ / MAVİ / TURUNCU

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

29.99TL -  %

29.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi: 01/07/2017
.
Referans numarası : 8357435
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Göğüs desteği Balenler ve ayarlanabilir askılar maksimum destek sağlar.
Şekillendirici Push up etkisi sayesinde dekolteyi ön plana çıkarır.
Çabuk kuruma özelliği Kurumayı hızlandıran polimer bazlı bileşen
ÖZELLİKLERİ
Mayo türü
Bikini üstü
Model
Dekolte
Göğüs pedi
Var
Balen
Var
Toparlama
Yok
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk Göğüsleri yuvarlak ve dolgun gösterip hoş bir dekolte sunan bu bikini modeli, özellikle feminen bir görünüm sağlar. ELO bikini üstü, göğüslerinizin dolgun yapısını ortaya çıkaran ve dekolteyi vurgulayan push up etkili sabit göğüs pedleri içerir. Push up etkisi yaratan göğüs pedleri, özellikle A ve B kupları için avantajlıdır. Askıları incedir ve ayarlanabilir, sırt kısmı düz bir klipsle sabitlenir. Tüm göğüs ölçülerine ve yapılarına uyum sağlar.
Göğüs pedi nedir? Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.
Dolgunlaştırıcı göğüs pedleri Göğüs pedleri aynı zamanda dolgunlaştırıcı bir etkiye sahiptir. Bu, pedlerin göğüs kupuna göre ayarlanabileceği anlamına gelir: Küçük kuplar (A ve B) için maksimum push-up, daha büyük göğüsler için hafif push-up etkisi gerekir.
Balenler Balenler göğüsleri çevreleyerek kavrayışı güçlendirir. Balenin şekline göre, ürün daha açık veya kapalı bir dekolte sunacak biçimde tasarlanabilir.
Push-up etkisi nedir? Bikini üstlerine eklenen hacimli göğüs pedleri göğüslerinizi yukarı kaldırarak daha feminen bir görünüm sağlar ve dekoltenizi ortaya çıkarır. Bu özellik push up etkisi olarak adlandırılır.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır. Mayo ve bikinilerin bileşeninde kullanılan elastan, ürünün esneyerek suda kendisini bırakmasına neden olur.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Köpük
39.00% Polyester, 61.00% Poliüretan
Astar
91.00% Polyester, 09.00% Elastan
Ana kumaş
83.00% Polyester, 17.00% Elastan
Dış kumaş
80.00% Poliamit, 20.00% Elastan
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Uyarılar Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısı da test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM