TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Dekoltenizi ön plana çıkaran feminen bikini üstü.

ELO COLORB PUSH UP BİKİNİ ÜST

Hobi amaçlı su sporları yapanlar için tasarlandı. 90 A - 95 D. Dekolte kesimli ve dolgulu bikini üstü. Push up etkisi yaratan sabit göğüs pedleri ve balenleri sayesinde destek, rahatlık ve feminen bir görünüm sağlar. İnce ve ayarlanabilir askılar, sırt klipsi.

Renk : SİYAH / Koyu menekşe rengi / Nane yeşili

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8360444
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Göğüsleri yuvarlak ve dolgun gösterip hoş bir dekolte sunan bu bikini modeli, özellikle feminen bir görünüm sağlar. ELO bikini üstü, göğüslerinizin dolgun yapısını ortaya çıkaran ve dekolteyi vurgulayan push up etkili sabit göğüs pedleri içerir. Push up etkisi yaratan göğüs pedleri, özellikle A ve B kupları için avantajlıdır. Askıları incedir ve ayarlanabilir, sırt kısmı düz bir klipsle sabitlenir. Tüm göğüs ölçülerine ve yapılarına uyum sağlar.

Göğüs pedi nedir?

Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.

Dolgunlaştırıcı göğüs pedleri

Göğüs pedleri aynı zamanda dolgunlaştırıcı bir etkiye sahiptir. Bu, pedlerin göğüs kupuna göre ayarlanabileceği anlamına gelir: Küçük kuplar (A ve B) için maksimum push-up, daha büyük göğüsler için hafif push-up etkisi gerekir.

Balenler

Balenler göğüsleri çevreleyerek kavrayışı güçlendirir. Balenin şekline göre, ürün daha açık veya kapalı bir dekolte sunacak biçimde tasarlanabilir.

Push-up etkisi nedir?

Bikini üstlerine eklenen hacimli göğüs pedleri göğüslerinizi yukarı kaldırarak daha feminen bir görünüm sağlar ve dekoltenizi ortaya çıkarır. Bu özellik push up etkisi olarak adlandırılır.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır. Mayo ve bikinilerin bileşeninde kullanılan elastan, ürünün esneyerek suda kendisini bırakmasına neden olur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısı da test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM