TRIBORD

Hem feminen hem sportif tasarım

Kadın Sörf Mayoları Sörf Yeni - ELLA NAIROBI BİKİNİ ÜSTÜ  TRIBORD - Sörf Yeni
Kadın Sörf Mayoları

ELLA NAIROBI BOYUNDAN BAĞLANAN BALENLİ BİKİNİ ÜSTÜ - KADIN TRIBORD

TRIBORD
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. 95 C - 85 E. Hoş bir dekolte sunan boyundan bağlamalı bikini üstü. Görünmez dikişli, astarlı, şık ve feminen tasarımı ile güçlü göğüs desteği sağlar. Boyundan bağlamalı ve sırttan klipsli. Astarlı.
Beden

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

39.99TL -  %

39.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Tahmini teslim tarihi:
.
Referans numarası : 8360875
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Göğüs desteği Balenler, orta ve büyük göğüsler için güçlü destek sağlar.
Şekillendirici Görünmez dikişli ve astarlı tasarım dekoltenizi ön plana çıkarır.
Çabuk kuruma özelliği Kurumayı hızlandıran polimer bazlı bileşen
ÖZELLİKLERİ
Mayo türü
Bikini üstü
Model
Boyundan bağlanan
Göğüs pedi
Yok
Balen
Var
Toparlama
Yok
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk ELLA boyundan bağlamalı balenli bikini üstü, astarlı (görünmez dikişli) tasarımı sayesinde şık, doğal ve derin bir dekolte sunar. Boyundan bağlanan askıları, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanıza olanak tanıyarak rahat etmenizi sağlar. Sırt klipsi, suda yaptığınız aktiviteler sırasında bikininizin üzerinden kaymasını engeller. Küçük ve orta büyüklükte göğüslüler için idealdir.
Göğüsleriniz sarkık mı görünüyor? Göğüsleriniz armut biçiminde mi? Ya da rejim veya kilo alımı sonrasında diriliklerini mi kaybettiler? Bu durumda, dik bir yapıda oldukları söylenemez. Tribord size, göğüslerinizi dikleştirip yuvarlak bir görünüm sağlayan ve pedlerle desteklenen farklı üst seçenekleri sunuyor.
Göğüslerinizin dolgun bir görünümü mü var? Göğüsleriniz hindistan cevizi biçiminde mi? Sarkık yapıdakilerin aksine, göğsünüzün üst kısmında dolgun ve dik bir görünüm mü oluşturuyor? Tribord size, doğal kıvrımlarınızı ön plana çıkaran ve dekoltenizi destekleyen farklı üst seçenekleri sunuyor.
Göğüsleriniz sarkık ya da dolgun değil mi? Normal yapıda göğüslere mi sahipsiniz? Elma biçiminde, diri ve sıkı yapıda göğüslere sahipseniz tüm bikini üstleri sizin için uygundur. Kullanım sıklığınıza ve şekline göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.
Balenler Balenler göğüsleri çevreleyerek destek sağlayan takviyelerdir. Balenin şekline göre, ürün daha açık veya kapalı bir dekolte sunacak biçimde kullanılabilir.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Astar
82.00% Poliamit, 18.00% Elastan
Ana kumaş
83.00% Polyester, 17.00% Elastan
Ana astar
81.00% Poliamit, 19.00% Elastan
Dış kumaş
80.00% Poliamit, 20.00% Elastan
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Uyarılar Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM