100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Hem feminen hem sportif tasarım

ELLA NAIROBI BİKİNİ ÜSTÜ

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. 95 C - 85 E. Hoş bir dekolte sunan boyundan bağlamalı bikini üstü. Görünmez dikişli, astarlı, şık ve feminen tasarımı ile güçlü göğüs desteği sağlar. Boyundan bağlamalı ve sırttan klipsli. Astarlı.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8360875
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

ELLA boyundan bağlamalı balenli bikini üstü, astarlı (görünmez dikişli) tasarımı sayesinde şık, doğal ve derin bir dekolte sunar. Boyundan bağlanan askıları, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanıza olanak tanıyarak rahat etmenizi sağlar. Sırt klipsi, suda yaptığınız aktiviteler sırasında bikininizin üzerinden kaymasını engeller. Küçük ve orta büyüklükte göğüslüler için idealdir.

Göğüsleriniz sarkık mı görünüyor?

Göğüsleriniz armut biçiminde mi? Ya da rejim veya kilo alımı sonrasında diriliklerini mi kaybettiler? Bu durumda, dik bir yapıda oldukları söylenemez. Tribord size, göğüslerinizi dikleştirip yuvarlak bir görünüm sağlayan ve pedlerle desteklenen farklı üst seçenekleri sunuyor.

Göğüslerinizin dolgun bir görünümü mü var?

Göğüsleriniz hindistan cevizi biçiminde mi? Sarkık yapıdakilerin aksine, göğsünüzün üst kısmında dolgun ve dik bir görünüm mü oluşturuyor? Tribord size, doğal kıvrımlarınızı ön plana çıkaran ve dekoltenizi destekleyen farklı üst seçenekleri sunuyor.

Göğüsleriniz sarkık ya da dolgun değil mi? Normal yapıda göğüslere mi sahipsiniz?

Elma biçiminde, diri ve sıkı yapıda göğüslere sahipseniz tüm bikini üstleri sizin için uygundur. Kullanım sıklığınıza ve şekline göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.

Balenler

Balenler göğüsleri çevreleyerek destek sağlayan takviyelerdir. Balenin şekline göre, ürün daha açık veya kapalı bir dekolte sunacak biçimde kullanılabilir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM