TRIBORD

Feminen görünüm ve güçlü destek bir arada

Kadın Sörf Mayoları Sörf Yeni - ELLA BİKİNİ ÜSTÜ TRIBORD - Sörf Yeni
Kadın Sörf Mayoları

ELLA BOYUNDAN BAĞLANAN BALENLİ BİKİNİ ÜSTÜ - KADIN TRIBORD

TRIBORD
Su sporları yapanlar için tasarlandı. 95 C - 95 E Hoş bir dekolte sunan boyundan bağlamalı bikini üstü. Balenleri sayesinde güçlü göğüs desteği sağlar. Görünmez dikişli astarlı tasarım. Boyundan bağlamalı ve sırttan klipsli. Astarlı.
Beden
Decathlon
39.99TL - %

39.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
39.99TL  %
39.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8357395
ÜRÜN AVANTAJLARI
Göğüs desteği Balenler, orta ve büyük göğüsler için güçlü destek sağlar.
Şekillendirici Görünmez dikişli ve astarlı tasarım dekoltenizi ön plana çıkarır.
Çabuk kuruma özelliği Kurumayı hızlandıran polimer bazlı bileşen
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk ELLA boyundan bağlamalı balenli bikini üstü, astarlı (görünmez dikişli) tasarımı sayesinde şık, doğal ve derin bir dekolte sunar. Boyundan bağlanan askılar, ürünü vücudunuzun yapısına göre ayarlamanıza olanak tanıyarak rahat etmenizi sağlar. Sırt klipsi, suda yaptığınız aktiviteler sırasında bikininizin üzerinden kaymasını engeller. Orta ve büyük göğüzler için idealdir.
Göğüsleriniz sarkık mı görünüyor? Göğüsleriniz armut biçiminde mi? Ya da rejim veya kilo alımı sonrasında diriliklerini mi kaybettiler? Bu durumda, dik bir yapıda oldukları söylenemez. Tribord size, göğüslerinizi dikleştirip yuvarlak bir görünüm sağlayan ve pedlerle desteklenen farklı üst seçenekleri sunuyor.
Normal yapıda göğüslere mi sahipsiniz? Elma biçiminde, diri ve sıkı yapıda göğüslere sahipseniz tüm bikini üstleri sizin için uygundur. Kullanım sıklığınıza ve şekline göre dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.
Göğüslerinizin dolgun bir görünümü mü var? Göğüsleriniz hindistan cevizi biçiminde mi? Sarkık yapıdakilerin aksine, göğsünüzün üst kısmında dolgun ve dik bir görünüm mü oluşturuyor? Tribord size, doğal kıvrımlarınızı ön plana çıkaran ve dekoltenizi destekleyen farklı üst seçenekleri sunuyor.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.
Balenler Balenler göğüsleri çevreleyerek kavrayışı güçlendirir. Balenin şekline göre, ürün daha açık veya kapalı bir dekolte sunacak biçimde kullanılabilir.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
İkinci astar
100.00% Polyester
Ana kumaş
80.00% Poliamit, 20.00% Elastan
Ana astar
76.00% Poliamit, 24.00% Elastan
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Uyarılar Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI