KALENJI

Akıllı telefon cebi ile telefonunuzla koşun!

ELİO KOŞU TAYTI

SICAK HAVALARDA koşu yapanlar için tasarlandı. Akıllı telefonlar için tasarlanan cebi ile telefonunuz koşarken yanınızda olsun! Equarea teknolojisi ile üretilen bu tayt terin mükemmel şekilde dışarı atılmasını ve koşarken rahat olmanızı sağlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8350903
TEKNİK BİLGİLER
Cepler Bu taytın fermuarlı akıllı telefon cebine maksimum 76 mm X 155 mm boyutlarındaki akıllı telefonunuzu koyabilirsiniz. Akıllı telefonunuzu yağmurdan ve terden korumak için su geçirmez bileşenlere sahiptir. Ayıca, kemer hizasında ev veya araba anahtarınızı güvenle taşıyabileceğiniz iç cebe sahiptir.
Teri dışarı atma özelliği Equarea teknolojisi ile geliştirilmiş bu tayt koşu antrenmanlarınız boyunca kuru kalmanızı sağlar. Kumaş terinizi hemen emer ve çok hızlı kurur.
Görünürlük Ürünün önünde ve arkasında reflektörlü parçalar bulunmaktadır.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, her seviyeden koşucu tarafından laboratuvarda ve sahada test edilmiştir. Test edenlerin tümü ürünün sıcak havalardaki koşu antrenmanları sırasında sağladığı rahatlık kapasitesini onaylamıştır. Düz dikişleri sayesinde sürtünmelerin yol açtığı tahrişleri önler. Emmanuel (Kalenji erkek tekstili ürün sorumlusu)
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM