100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Büyük göğüsler için ideal balenli bikini üstü.

Referans numarası : 8357549

EDEN MINIMIZER BİKİNİ ÜSTÜ

Hobi amaçlı su sporları yapanlar için tasarlandı. 90D - 105 F. Göğüsleri kavrayan balenli bikini üstü. Göğüsleri küçük gösterir. Astarlı yapısı sayesinde maksimum destek sağlar. Göğüsleri kavrayan bikini üstü. Ayarlanabilir askıları vardır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

EDEN minimizer bikini üstü, göğüsleri yayan ve hoş bir biçimde kavrayan yapısıyla göğüslerini küçük göstermek isteyen hanımlar için mükemmel bir çözümdür. Göğüsleri kavrayan balenli yapısı sayesinde orta ve büyük göğüslü hanımlar için feminen bir görünüm ve maksimum destek sağlar. Ayarlanabilir kalın askıları sayesinde özgürce ve rahatça hareket edebilirsiniz.
Askıları çapraz veya U şeklinde olmak üzere farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Balenler

Balenler göğüsleri çevreleyerek kavrayışı güçlendirir. Balenin şekline göre, ürün daha açık veya kapalı bir dekolte sunacak biçimde tasarlanabilir.

Yan destekler

Yandan destekli yapısı ile göğsünüzü mükemmel şekilde kavrar.

Göğüs desteği

Göğüslerinizi destekleyen bu bikini üstü, hem suda hem suyun dışında kaymaz ve yerinde kalır. İstediğiniz destek seviyesine göre farklı modeller mevcuttur.
Geniş ve ayarlanabilir askıları sayesinde rahatlık sağlamasının yanı sıra bedeninize göre ayarlanır.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır. Mayo ve bikinilerin bileşeninde kullanılan elastan, ürünün esneyerek suda kendisini bırakmasına neden olur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısı da test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM