100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Büyük göğüslüler için mükemmel kavrama.

EDEN COLORB 16 BİKİNİ ÜSTÜ

Hobi amaçlı su sporları yapanlar için tasarlandı. 90D - 105 F. Balenli toparlayıcı bikini üstü. Göğüsleri küçük gösterir. Astarlı yapısı sayesinde kavrama sağlar. Göğüsleri kavrayan bikini üstü. Farklı şekillerde ayarlanabilir askılar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8360873
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

EDEN minimizer bikini üstü, göğüsleri yayan ve hoş bir biçimde kavrayan yapısıyla göğüslerini küçük göstermek isteyen hanımlar için mükemmel bir çözümdür. Göğüsleri kavrayan balenli yapısı sayesinde orta ve büyük göğüslü hanımlar için feminen bir görünüm ve maksimum destek sağlar. Ayarlanabilir kalın askıları sayesinde özgürce ve rahatça hareket edebilirsiniz.
Askıları çapraz veya U şeklinde olmak üzere farklı şekillerde kullanabilirsiniz.

Balenler

Uygun bir kavrayış için göğsü bölgesini saran destekli yapı. Balenin şekline göre, ürün daha açık veya kapalı bir dekolte sunacak biçimde tasarlanabilir.

Yan destek

Yan kısmında bulunan destekleri ile göğüslerinizi kaldırır ve kavrama sağlar.

Göğüs kavrama

Göğüslerinizi destekleyen bu bikini üstü, hem suda hem suyun dışında kaymaz ve yerinde kalır. İstediğiniz kavrama seviyesine göre farklı modeller mevcuttur.
Geniş ve ayarlanabilir askıları sayesinde rahatlık sağlamasının yanı sıra yüksekliği de ayarlanabilir.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır: Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM