QUECHUA

Otomatik sırt ayarlama sistemi! Erkekler içindir.

Doğa Yürüyüşü Çantaları Elektronik ve Aksesuar - EASYFIT SIRT ÇANTASI 50 LİTRE QUECHUA - Çantalar ve Bavullar
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/b27ecfb63fcb4e289c5e31300968c88f.zip/index.html
Doğa Yürüyüşü Çantaları

EASYFIT TREKKING SIRT ÇANTASI - 50 L - ERKEK - MAVİ QUECHUA

QUECHUA
DecathlonMadeFor1 Yarı otonom bir şekilde, dağlık arazide, 2 - 3 gün süreyle trekking yapan erkekler için. Hafif ve sırta yakın şekilde taşınabilir oluşu sayesinde orta seviyede ağırlıkla yapılan birkaç günlük doğa yürüyüşleri için idealdir. EasyFit sistemi ile çantanızı sırtınızdayken ayarlayabilirsiniz.

selectVariant

PleaseSelectSize

DecathlonSeoBrandName

UpToPromoPercentage 329DecathlonPriceDecimalSeparator99TL MinusForPromoPercentage DecathlonProductsDiscountRateSymbol

DecathlonFromPrice 329DecathlonPriceDecimalSeparator99TLDecathlonSalesMentionAsterisk

DecathlonDeeeTaxMention DecathlonDeeeTaxMentionAfterPrice DecathlonTaxInclusive DecathlonPricePerUnitSeparator

ShowStoreStock

DecathlonPromoFrom DecathlonPromoTo

DecathlonStoreSalesMentionAsteriskDecathlonStoreSalesMentionAsterisk DecathlonPromoFrom DecathlonPromoTo

DecathlonSalesMentionAsterisk SoldesMentionFromDate SoldesMentionTo SoldesMentionStockEnd
DecathlonSalesMentionAsteriskDecathlonSalesMentionAsterisk SoldesMentionFromDate SoldesMentionTo SoldesMentionStockEnd

SalesMentionProductFromPrice SalesMentionProductUntilStock

SalesProductFrom

SalesMentionProductFromPrice SalesMentionProductUntilStock

SalesProductFrom

DecathlonWishlistAddTo
DecathlonWishlistAlreadyAdd
DecathlonShortReference : 8300849
COMPONENTPRODUCTPİCSHARETİTLE
COMPONENTPRODUCTADVANTAGESTİTLE
Taşıma kolaylığı Otomatik sırt ayarı. Erkek vücut yapısına uygunluk. Yağmura dayanıklı kılıf.
Çok gözlü Cepler: 3 dış,1 iç,1 kemer. Baton/kazma taşıma yerleri. Taban erişimli, bölmeli
Yıpranmaya karşı dayanıklılık 10 yıl garantili.
Kumaşı ve güçlendirilmiş dikişleri ile oldukça sağlam.
Kapasite Hacim 51 litre / ağırlık 1,75 kg / dolu halde boyutları: Y 67 X G 28 X D 26 cm
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Sırt çantası - sustainability.decathlon.com
COMPONENTPRODUCTFEATURESTİTLE
Trek süresi
2 - 7 gün
Hacim
50 litre
Teknoloji
Otomatik ayarlama
Yağmur kılıfı
Dahildir.
COMPONENTPRODUCTTECHNİCALINFORMATİONTİTLE
Easyfit sisteminin etkinliği ile ilgili olarak Ar-Ge birimlerimizin gerçekleştirdiği testler Kullanıcı dostu tasarım: Easyfit sırt çantası sayesinde ayarlama süresi 2 - 3 kat kısalır ve bu işlemi tekrarlamak zorunda kalmazsınız. Easyfit sistemi, standart ayarlama sistemine sahip çantalara kıyasla ayarlama kalitesini etkilemez: Uygulanan Friedman testinde, kullanıcıların önemli bir kısmı tarafından Easyfit'in daha rahat olduğu ve ayarlama kalitesini %4 - 6 kat artırdığı belirtilmiştir.
Sırt çantasına uygulanan teknik testler Kullanılan bileşenler onaylanmadan önce laboratuvar testleri uygulanır: Kumaş, klips, kayış, sünger, fermuar testleri gibi... Örneğin kumaş için: Sürtünme, yırtılma ve yıkamaya karşı dayanıklılık, UV ışınlarına karşı renk koruma ve su geçirmezlik testleri vb. Ardından, tabi tutulduğu ağırlık testi ile son ürünün birleştirme kalitesi kontrol edilir: Çakılla doldurulan çanta, hızlı yürüyen bir kişinin hareketlerini canlandıran mankenin sırtına takılarak defalarca test edilir.
10 yıl garanti, teknik ortaklık Quechua'nın birlikte çalıştığı ürün araştırma ve geliştirme bileşen markası Strenfit, sırt çantası için gerçeğine yakın eskime testleri gerçekleştirmiştir. Bu testler, bileşenleri, dikişleri ve son ürünü kapsamaktadır. Sonuçlara göre, Quechua ve Strenfit, test edilen çantalar için kasa fişinde belirtilen satın alma tarihinden itibaren 10 yıllık bir garanti süresi belirlemiştir.
Çantamı nasıl yerleştirmeliyim? En alta, uyku tulumunuzu yerleştirin. Sırta yakın kısma ağır eşyaları koyun (çadır, küçük ocak, yiyecek). Giysileri bu malzemelerin etrafına yerleştirin. Mat, kapağın altına yerleştirilebilir. İç kısımda çadıra yer kalmadıysa çantanın altına yerleştirilebilir. Yağmurluğunuzu ve polarınızı kolay ulaşabileceğiniz bir yere koyun. Günlük "küçük" malzemeler ceplerde taşınabilir (güneş kremi, harita, gözlük...). Su çantası sırtta bulunan özel bölmesine dik olarak konmalıdır.
10 yıl garanti, koşullar Garanti, ürünün normal yıpranma süreci ve kullanıcı hatasından oluşan hasarlar dışında kalan durumları kapsar. Bu 10 yıllık özel garanti, yalnızca ürünün ve kasa fişinin ibraz edildiği durumlarda geçerlidir. Ürün garanti kapsamındaysa ücretsiz olarak onarılır veya ikame ürünle değiştirilir. Bu özel garanti, ülke ve/veya devlet kanunlarında geçerli olan garanti koşullarından hariç tutulamaz.
Forclaz EasyFit çantamı nasıl ayarlamalıyım? ÖNCELİKLE, tüm kayışları (askı, kemer, gergi perlonları) GEVŞETİN. ÇANTAYI TAKIN. KEMERİ KALÇAYA DENK GELECEK ŞEKİLDE YERLEŞTİRİN (Kalça kemiğini sarmalıdır) ve SIKIN. Ardından EasyFit KAYIŞLARINI ÇEKİN. Askılar omuzlarınızı kavrayacaktır. Son olarak, GERGİ PERLONLARINI kendinize göre AYARLAYIN.
Çantaların hacmi nasıl ölçülür? Bütün sırt çantalarının hacmi standart bir yöntem ile ölçülür: Çantanın ana bölmesi ve tüm cepleri küçük toplarla doldurulur. Daha sonra bu toplar, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltılır. Çantanın boş ağırlığı referans noktamızı oluşturur. Sonuçlarda küçük farklar olabilir.
Easyfit sistemi Bu patentli sistem, çantanızı sırtınızdayken tek hareketle, vücut yapınıza en uygun şekilde ayarlamanızı sağlar: Maksimum rahatlık sunar.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır.
Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
COMPONENTPRODUCTCOMPOSİTİONTİTLE
DecathlonComposition Polyester ve poliamit.
DecathlonConseilEntretien Kumaşların özelliklerini (özellikle su geçirmeme özelliği) koruması için makinede yıkanmaması, kurutma makinesinde kurutulmaması, çamaşır suyu kullanılmaması ve kuru temizleme yapılmaması önerilir. Ütülemeyin. Çanta elde yıkanırken bir fırça yardımıyla ılık sabunlu su kullanarak temizlenmesi tavsiye edilir. Birkaç yıl kullandıktan sonra kumaşa "su geçirmezlik" spreyi uygulamanızı öneriyoruz.
DecathlonConseilStockage Çantanızı kuru bir yerde saklayın.
DecathlonRestrictedUsage Uzun boyluysanız çantanın size uyup uymadığını kontrol edin.
COMPONENTPRODUCTMOREINFOSTİTLE
DecathlonTestLabTerrain Tüm sırt çantalarımız, hedef kitlelerinden seçilen temsili kullanıcılar tarafından kullanım sırasında karşılaşılabileceğiniz durumlara benzer koşullarda test edilir. Ürünleri test etmek, değerlendirmek ve onaylamak amacıyla, ürün müdürü bu temsili kullanıcıları özellikle QUECHUA ile hiçbir bağı olmayan kişiler arasından seçer.
DecathlonGuarantee 10
COMPONENTCROSSSELLİNGTİTLE
COMPONENTPRODUCTSİMİLARTİTLE
 • Doğa Yürüyüşü Çantaları - EASYFIT SIRT CANTASI 70 L QUECHUA
  QUECHUA EASYFIT TREKKING SIRT ÇANTASI - 70 L - ERKEK - MAVİ

  DecathlonPriceFromTG   399DecathlonPriceDecimalSeparator99TL DecathlonTaxInclusive

 • Doğa Yürüyüşü Çantaları - Forclaz EASYFIT 60L LADY SIRT ÇANTASI QUECHUA
  QUECHUA EASYFIT TREKKING SIRT ÇANTASI - 60 LİTRE - KADIN - MAVİ

  DecathlonPriceFromTG   369DecathlonPriceDecimalSeparator99TL DecathlonTaxInclusive

 • Doğa Yürüyüşü Çantaları - EASYFIT SIRT ÇANTASI 50 LİTRE QUECHUA
  QUECHUA EASYFIT TREKKING SIRT ÇANTASI - 50 L - ERKEK - MAVİ

  DecathlonPriceFromTG   329DecathlonPriceDecimalSeparator99TL DecathlonTaxInclusive

COMPONENTPRODUCTAVİSTİTLE
COMPONENTPRODUCTAVİSCOLLABORATORTİTLE