Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
SUBEA

Su yüzeyinde yüzmek için ideal set!

Referans numarası : 8381920

EASYBREATH ŞNORKEL SETİ

Şnorkelle dalış yapan yetişkinler için tasarlandı. Bu set, Easybreath maske ve bir çift paletten oluşmaktadır. Taşıma kolaylığı için bir çanta ile birlikte satılır. Bu set, su yüzeyinde yüzmeyi sevenler için mükemmeldir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Üretimimizdeki son gelişmeler
TEKNİK BİLGİLER
Easybreath şnorkel setinde Easybreath maskenin hangi boyu bulunur?

36/37 ve 38/39 arası bir numara seçerseniz maske S/M boyda, 40/41 ve 46/47 arası bir numara seçerseniz maske M/L boyda satılır.

Easybreath maskenin 2 boyu mevcuttur 10 yaşından büyük çocuklar, gençler ve kadınların S/M boylarını, erkeklerin ise M/L boylarını seçmesi önerilir. Kendinize uygun boyu bulmak için maskeyi, mağazada yüzünüze deneyin: Maskenin alt kısmı ile çeneniz arasında boşluk kalmamalıdır.

Neden Easybreath ile serbest dalış yapılmamalıdır?

Easybreath maskenin içinde bulunan hava miktarı, klasik maskelerde bulunandan çok daha fazladır. 1 metrelik derinlikte maskenin yüze uyguladığı basınç rahatsız edici olacaktır. Serbest dalış yaptığınızda, basıncı azaltmanız çok önemlidir ancak Easybreath maskeyi kullanırken burnunuza ulaşamadığınız için bu imkansızdır.

Neden Easybreath şnorkel daha uzun değil?

Sanılanın aksine, Easybreath şnorkel klasik şnorkele oranla daha çok suyun yüzeyinde kalır. Klasik şnorkelin daha uzun gözükmesinin nedeni, Easybreath şnorkel gibi başın üst kısmına değil ağza takılmasıdır. Yürürlükteki standartlara uygun nefes almayı sağlamak için şnorkelin boyunu uzatmamız mümkün değildir.

Sakalım varsa Easybreath maske kullanabilir miyim?

Sakal içeriye su girmesine neden olabilir. Sakalı olanların Easybreath kullanmasını önermiyoruz. Sakallar, silikon gövde ile cildiniz arasından su sızmasına neden olabilir

Buğu oluşumunu önleyen özel sistem nasıl çalışır?

18°C ve üzeri su sıcaklıklarında verimli çalışır ve nefes yoluyla alınan havanın ağza veya burna ulaşmadan önce cama doğru gittiği varsayımını temel alır. Nefes verdiğinizde, nem haline gelen hava, silikon yan bağlantılar ve plastik sayesinde şnorkele ulaşır ve dışarı atılır. Böylece hava sürekli olarak yenilenir. Arabanızın ön camının havalandırma tertibatı ile aynı prensibe dayanır.

Suyun içeri girmesini engelleyen Dry - Top sistemi nasıl çalışır?

Su üzerinde dalga olduğunda veya kullanıcı başını çok fazla öne eğdiğinde şnorkele su girmesini önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Şnorkelin içinde, daldığınız sırada yukarı doğru çıkarak su girişini kapatan bir valf bulunmaktadır. Dalış sırasında, yüzeye çıkarken, tekrar aşağı inmesi için valfi üflemeyi unutmayın.

Easybreath maskemi kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Kuma dikkat edin! Easybreath şnorkel maskenizi, camlarının çizilmesine neden olacağından kumla temas ettirmeyin. Kum girmesi durumunda şnorkeli yerine takmaya çalışmayın. Şnorkeli maskeye takmadan önce her ikisini de durulayın. Kum şnorkelin içinde bulunan su tahliye valfini tıkayabilir. Şnorkeli doğrudan bol suyla durulayın veya tahliye valfini açmak için şnorkelin arka kısmındaki hava deliklerinden geçirebileceğiniz bir anahtar kullanın, ardından şnorkeli durulayın.

Kırılması halinde, Easybreath maskemin tamiri mümkün müdür?

Evet, Easybreath maskenizin ömrünü uzatın! Satış sonrası hizmet, DECATHLON mağazanızdaki atölyelerde mevcuttur. Yedek parçalar, referansları ile birlikte aşağıdaki bağlantılarda mevcuttur: Kayış - 8316952, Valf - 8363399, Şnorkel - 8342901, Beyaz kapak- 8363395.

Sıkça sorulan sorulara subea.fr web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Subea.fr sitesi üzerinden Easybreath şnorkel maskeleri ile ilgili SSS bölümüne bakabilirsiniz: www.subea.fr/conseils/faq-masque-snorkeling-easybreath-tp_1266

İç ayakkabı

Ayağın gireceği palet bölümüdür. İç ayakkabılı paletler tamamen kapatılabilir ve ayarlanabilir paletlerde ise kayış sayesinde açılabilir ya da kapatılabilir.

Pala

Paletin gücünü aldığı düz bölümdür. Ne kadar uzun ve/veya sert olursa paletin gücü o kadar artar. Ne kadar kısa ve/veya yumuşak olursa paletin gücü o kadar düşük olur.

Paletlerin saklanması

İpucu: Parmak ucunda yer alan klipsler sayesinde 2 palet birbirine bağlanabilir ve kolayca taşınabilir.

Setin boyutları (42 / 43 numarada)

Uzunluk: 53 cm.
Genişlik: 21 cm. Kalınlık: 20 cm.

Setin ağırlığı (42 / 43 numarada)

1,5 kg.

SUBEA markası nedir?

Tribord Dalış ürünleri markası, DECATHLON'un sadece şnorkelle dalış, tüplü dalış, sualtı avcılığı ve serbest dalış gibi sualtı sporlarına özel markası SUBEA'ya dönüştü. Tüm dalış ürünlerimiz zamanla bu marka ile değiştirilecektir. Neden SUBEA? Çünkü: SUBaquatic Experiences are Amazing! (Sualtı Deneyimi Muhteşemdir)
Daha fazla bilgi için: www.subea.com

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Pala (palet için)
55.00% Stiren Etilen Bütadiyen Stiren (SEBS), 45.00% Polipropilen
Paketleme
100.00% Polyester
Elastik gövde (maskse için)
100.00% Silikon
Çerçeve (dalış maskesi için)
100.00% Polipropilen
Tüp (şnorkel için)
100.00% Polikarbonat - Akrilonitril Butadiyen Stiren (PC - ABS)
Cam (dalış maskesi için)
100.00% Polikarbonat - Akrilonitril Butadiyen Stiren (PC - ABS)
Bakım önerileri Ayrı yıkayın.
Saklama önerisi Kuru ve ışık almayan bir yerde saklayın.
Uyarılar Yoğun yüzme ve dalış da dahil 10 yaşından küçükler kullanamaz.
TAVSİYE KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Kullanım Kılavuzu
Ürünü nasıl kullanmalıyım
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM