DOMYOS

Sırtınızı dik tutun ve kendinize göre ayarlayın!

Eliptik Bisikletler - E SHAPE ELİPTİK BİSİKLET  DOMYOS
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/fab91978-28f4-4be6-a531-1cbd68e0da66.zip/index.html
Eliptik Bisikletler

E SHAPE "E CONNECTED*" UYGULAMASI İLE UYUMLU ELİPTİK BİSİKLET DOMYOS

DOMYOS
Sırtınızı dik tutarak incelmeniz için tasarlandı (düzenli kullanım). Boyunuz ne olursa olsun en iyi pozisyonda antrenman yapabilmeniz için gidon yüksekliği ayarlanabilen, rahat eliptik bisiklet. "E CONNECTED*" uygulaması ile koçunuza evinizde sahip olabilirsiniz.
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
1.149.99TL - %

1.149.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
1.149.99TL  %
1.149.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8363893
ÜRÜN AVANTAJLARI
Pedal dönüş kolaylığı 6 kg volan ağırlığı
Koçluk 6 fonksiyon, 9 program
E CONNECTED uygulaması ile kişiselleştirilmiş koçluk
Rahatlık Gidon yüksekliğini vücut yapınıza uygun olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
Kontrol kolaylığı Tekerlekleri sayesinde taşınması oldukça kolaydır.
TEKNİK BİLGİLER
AĞIRLIK VE BOYUTLAR Ebat: Ürün U.130 X G.65 X Y.160 cm
Ürün ağırlığı 41 kg
Boyutlar Kutu U.110 X G.24 X Y.55 cm
Toplam ağırlık 45 kg
ELİPTİK BİSİKLETİN FAYDALARI Eksiksiz ve etkili bir antrenman sunar: Şunları sağlar: - DAYANIKLILIĞI artırır.
- Tüm vücut kaslarını SIKILAŞTIRIR
Formunuzu korumanız için, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) bu antrenmanı düzenli ve ölçülü bir şekilde yapmanızı öneriyor (hafif terleme, antrenman sırasında konuşmayı sürdürebilmelisiniz): Günde 22 dakika
Kilo kaybetmek ve yağ kütlenizi azaltmak için WHO bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika
VOLAN VE PEDAL ÇEVİRME RAHATLIĞI Eliptik bisikletin volanı, pedalı daha rahat çevirmenizi sağlar. Volan, pedal akışkanlığını sağladığı ve antrenmanı daha eğlenceli kıldığı için önemlidir.
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ E SHAPE eliptik bisikletin konsolu: - 6 fonksiyon içerir: yakılan kalori, kat edilen mesafe, antrenman süresi, hız ve kalp atışı ile kardiyo kemeri ve RPM ürüne dahildir.
- 9 program içerir: Koçlarımızın işbirliğiyle hazırladığımız bu programlar antrenmanlarınızda size eşlik eder.
*"E CONNECTED" UYGULAMASI E CONNECTED uygulaması, E SHAPE eliptik bisiklet ile bağlantılıdır ve programlara basit ve etkili bir biçimde ulaşmanızı sağlar. Her program bir ihtiyaca cevap verir ve fiziksel seviyenize uyum sağlar. Bu uygulama şu anda Çince, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe, Almanca, Portekizce ve Hollandaca dillerinde mevcuttur.
Uygulama ve içerikleri %100 ücretsizdir.
KALP ATIŞ HIZINIZI ÖLÇÜN E SHAPE eliptik bisiklet kardiyo kemeri ile birlikte satılır. Bu kemer, kalp atış hızınızı ölçmek için en güvenilir yöntemdir. Kemeri, göğsünüzün hemen alt kısmına bağlamadan önce sensörleri nemlendirin. Kemeri vücudunuza göre ayarlayın. Kemeri taktıktan bir kaç saniye sonra konsol ekranında kalp atış hızınızı göreceksiniz.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN AYARLARI İÇİN ÖNERİLER Eliptik bisikletinizde vücut yapınıza uyum sağlayacak çeşitli ayarlar bulunur: - Gidonun yüksekliği ayarlanabilir
- Pedallar ayarlanabilir. Önde (gidona yakın), merkezde veya arkada (gidona uzak) olacak şekilde ayarlanabilir. En iyi pozisyon genelde merkez pozisyonudur. Gidona yakın pozisyon, boyu 175 cm'den kısa kullanıcılar için daha iyi bir performans sağlar. Gidona uzak pozisyon ise boyu 185 cm'den uzun kullanıcılar için idealdir.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİN DENGESİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÖNERİLER Eliptik bisikletinizi özel bir zemin döşemesi (DF 920 döşeme gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu sünger döşemeler sayesinde: Bisikletiniz sabit kalır, titreşim ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos eliptik bisikletleri, arka ayak üzerinde bulunan 2 zemin stabilizatörü sayesinde antrenmanlarınız sırasında zemin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.
ELİPTİK BİSİKLETİNİZİ TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER Bisikletin ön tarafında taşınmasını kolaylaştıran tekerlekler bulunur. Bisikletinizin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Ardından, bisikleti istediğiniz yere doğru yavaşça taşıyın.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Çerçeve
100.00% Çelik
Dış kaplama
100.00% Polikarbonat (PC)
Bakım önerileri Somun ve cıvataların sıkılığını düzenli olarak kontrol edin; Her kullanımdan sonra ürün üzerindeki ter lekelerini silmeye özen gösterin; Yumuşak bir bezle düzenli olarak tozunu alın.
Saklama önerisi Nemli bir ortamda bırakmayın; Açık havada muhafaza etmeyin.
Uyarılar Maks. kullanıcı ağırlığı: 130 kg. Sadece evde kullanım içindir.
TAVSİYE KILAVUZU Ürün hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız Kullanım Kılavuzu
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Gövde 5, parçalar 2 yıl garantili Yedek parçaların uygun kullanımda garanti süresi: 2 yıl garantili
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI