NEWFEEL

Yerleştirmesi kolay 90 L valiz.

Seyahat Çantaları ve Bavullar Sağlık Keşif Yeni - DUFFLE VALİZ 90 L NEWFEEL - Sağlık Keşif Yeni
Seyahat Çantaları ve Bavullar

DUFFLE TEKERLEKLİ VALİZ - 90 L - SİYAH NEWFEEL

NEWFEEL
Bir haftayı aşan veya ailece çıktığınız seyahatlerde spor kıyafetlerinizi ve kişisel eşyalarınızı taşımanız için tasarlandı. Duffle 90 L tekerlekli valiz geniş yerleştirme alanı sağlar. Uzun süreli seyahatleriniz için idealdir!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8081517
TEKNİK BİLGİLER
Kullanım testleri Tüm Newfeel çanta ve valizler, temsili kullanıcılar tarafından günlük hayatta karşılabileceğinize benzer koşullar altında (hava koşulları, yürüyüş süresi vb.) test edilir. Bu testler, ürünlerimizi geliştirmemize ve özelliklerinin denenip onaylanmasına yardımcı olur.
Laboratuvar testleri Strenfit laboratuvarlarımızda, kullanılan malzemelerin, dikişlerin, aksesuarların ve plastik parçaların dayanıklılığını test etmek amacıyla ekstrem kullanım koşulları oluştururuz. Bu testler, ürünlerimizi 2 yıl boyunca garantili olarak size sunmamızı sağlar.
Newfeel çanta ve valizlerin hacimleri nasıl hesaplanır? Çantanın hacmi standart bir yöntem kullanılarak hesaplanır: Ana bölme ve cepleri küçük toplarla doldururuz. Daha sonra bu topları, çok düşük oranda bir sapma ile eş değer hacmi litre bazında gösteren ölçekli bir kaba boşaltırız.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Newfeel çantalar kullanım ve laboratuvar testlerine tabi tutulmuştur.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER