Aralık Ayı Boyunca Tüm Bisikletlerde Kargo Bedava! Kışın Bisiklet Keyfine Devam Et!

DOĞANDA KOŞU VARSA SEN DE KATIL!

14-20 ekim arasındaki yarışmamıza katıl, en çok beğeni alan fotoğrafı sen ekle, Dalyan Caretta Run bileti kazan!

1-#dogasindakosuvar Instagram yarışması Turksport Spor Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. (“Decathlon”) tarafından düzenlenen, ödüllü bir fotoğraf yarışmasıdır.
2- Yarışmacılar, koşu fotoğraflarını #dogasindakosuvar hashtagiyle, @decathlonturkey hesabını etiketleyerek Instagram’da paylaşacak ve en çok beğeni alan 15 fotoğrafın sahipleri Dalyan Caretta Run’a katılmak için ücretsiz bilet kazanacaklardır.
3- Yarışmaya katılan kişilerin Instagram hesapları gizli olmamalı, açık olmalıdır.
4- Kazanan kişilere Instagram direkt mesaj üzerinden ulaşılacak, ayrıca Decathlon Türkiye (@decathlonturkey) Instagram hesabından kazananlar açıklanacaktır.
5-Toplam hediye bilet sayısı 15’tir.
6-Ulaşım ve diğer masraflar yarışmayı kazanan kişilere aittir.
7-Yarışma 18 yaşını doldurmuş herkese açıktır.
8-Kazanılan hediye bilet sadece 28-29-30 Ekim’de düzenlenecek Dalyan Caretta Run’da kullanılabilecektir.
9-Decathlon şiddet ve cinsellik içeren, yasal olmayan aktivitelere ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan öğelere sahip uygunsuz içerikli tüm paylaşımları reddetme hakkına sahiptir.
10-Sadece 14.10.2016-20.10.2016 tarihleri arasında paylaşılan fotoğraflar değerlendirmeye alınacaktır.
11-Ödül kazanan kişiye, e-mail gönderilerek veya telefon ile ulaşılacaktır, ödül kazanımı ve sunumu ile ilgili detaylı bilgi verilecektir. İlanı takiben ödül kazanana, başvuru bilgilerinden ulaşılmaz ya da kendisi Decathlon ile iletişime geçmez ise, ödüle sahip olma hakkını kaybedeceğini kabul eder. Böyle bir durumda, ödül hakkı en başarılı bulunan dereceye girenler sırasındaki bir sonraki katılımcıya geçer.
12-18 yaşından küçükler ve Decathlon çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez.
13-Katılımcılar, yarışmaya katıldıkları fotoğrafların hukuki açıdan kendilerine ait olduğunu, herhangi bir şekilde 3. kişilere ait fikri mülkiyet, özel ve kamu hukuktan doğacak haklara ya da uygulanacak genel kanun, tüzük veya yönetmelik ile yerel hukuk uygulamalarına aykırılık teşkil etmeyeceğini, aksi halde doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükten sorumlu olacaklarını kabul eder.
14-Katılımcılar üçüncü şahısların haklarını ihlalden kaynaklanan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğun münhasıran kendilerine ait olduğunu kabul ederler. Böyle bir durumun tespiti halinde katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir.
15-Decathlon’un yarışma şartlarını değiştirme hakkı saklıdır. Decathlon, ayrıca yarışmayı durdurma, iptal etme, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
16-Katılımcıların yarışma için verdikleri kişisel bilgiler, sadece bahsi geçen yarışma amaçları için kullanılacaktır.
17-Doğasında Koşu Var yarışmasına katılmak, tüm bu kuralların kabul edildiği anlamına gelir.