100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Dizlikli bermuda tayt !

Dizlikli Bermuda

hafif jimnastik, yoga Domyos, bu ürünü yoga ve pilates aktiviteleri için tasarlamıştır ve diğer ürünlerden farklı olarak diz bölgelerinde korumalar ve destekler kullanılmıştır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8280341
TEKNİK BİLGİLER
Domyos yoga ekipmanları

Spor yaparken en büyük öncelik rahatlıktır, bu nedenle Domyos tekstil ürünleri, hareket özgürlüğünüz göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Ürünlerimiz nefes alan kumaştan üretilmiştir. Gerçek kullanım koşulları altında test edilen ürünlerimiz, müşteri görüşlerini göz önünde bulundurarak geliştirilmektedir.

Neden organik pamuk?

Nefes alın ve rahatlayın, yogayla sres atın! Yoga yaparken hem kendi vücudunuza hem doğaya saygılı olmalısınız. Bu nedenle hem doğaya hem cildinize saygılı organik pamuk bileşen kullanıyoruz.

Organik tarım ürünü

Organik pamuk kimyasal kullanılmadan üretilmektedir. organik tarım doğaya zarar vermez. Bioçeşitliliği ve toprağı korur.

Neden yoga?

Köklerini Hindistan'dan alan yoga ruh ve beden gelişimi için idealdir.Düzenli olarak yoga yapanlar, hem ruhsal, hem bedensel anlamda gelişim gösterir. Vücut şekillenir ve güçlenir. Kendimizi daha güvenli ve formda hissederiz.

Ürün testi

Bu ürünün renk ve form koruma kalitesi yapılan yıkama ve kurutma testleriyle onaylanmıştır. Ürün kalitesi, bağımsız laboratuvarlar tarafından gerçekleştirilen testlerle kanıtlanmıştır.Organik pamuk ürün

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM