Aralık Ayı Boyunca Tüm Bisikletlerde Kargo Bedava! Kışın Bisiklet Keyfine Devam Et!
DOMYOS

Pamuğun rahatlığına ek olarak nefes alabilirlik!

DİZ BOYU ŞORT

Jimnastik / pilates egzersizleri için tasarlandı. Bu uzun şortun 2 fermuarlı cebi ve sıkma ipi bulunmaktadır

Renk : BORDO

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8381266
TEKNİK BİLGİLER
Jimnastik ve pilates diz boyu şortun avantajları nelerdir?

Bu diz boyu jimnastik / pilates şortu, düzenli ve orta yoğunluklu antrenman yapanlar için idealdir. Düz kesimi ve diz boyu uzunluğu ile bu şortu çok seveceksiniz. Doğal pamuk dokusu ve nefes alan kumaşı sayesinde giymesi çok rahat olan bu uzun şort antrenmanlarınız sırasında size maksimum rahatlık sağlayacak. İki fermuarlı cebi bulunur. Her kullanıcının zevkine uygun olması için bu şortu birçok renkte tasarladık.

Jimnastik / Pilates ürünlerinin tasarımı

Jimnastik ve Pilates ürünlerinin tasarımı: Tüm ürün gamı, orta yoğunlukta düzenli fitness antrenmanları (hafif jimnastik, esneme, sıkılaşma, kas geliştirme) için tasarlandı, formunuzu, görünümünüzü ve sağlığınızı iyileştirmeniz ve korumanız için uygundur Tasarım ekipleri, rahatlık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM