KIPSTA
  • TOP AKSESUARLARI Futbol - DİSK ANTRENMAN SETİ KIPSTA - All Sports
  • TOP AKSESUARLARI Futbol - DİSK ANTRENMAN SETİ KIPSTA - All Sports
  • TOP AKSESUARLARI Futbol - DİSK ANTRENMAN SETİ KIPSTA - All Sports
  • TOP AKSESUARLARI Futbol - DİSK ANTRENMAN SETİ KIPSTA - All Sports
Referans numarası : 8552077
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
TOP AKSESUARLARI

Disk Antrenman Seti - 10 Adet - Turuncu KIPSTA

KIPSTA
Decathlon
Düz yapıdaki bu diskler, oyunu etkilemeden sahanın boyutunu belirlemek ya da küçültmek için tasarlandı. Oyunu etkilemez! Bu dayanıklı düz diskler oyunun merkezindeki bölgenin hem iç hem de dış mekanlarda azaltılmasını sağlar.

Ürün Faydaları

Sağlamlık Esnek bileşeni sayesinde ezilmelere karşı dayanıklı düz diskler.
Kullanım kolaylığı Ekstra düz yapısı sayesinde topun gidiş yönünü etkilemez.
Yer tutuş Merkezi açıklığı oyuncuların üstüne bastığında düşmesini önler
Kavrama Bu diskler her türlü sert zeminde kaymazlık sağlar.

Üstlendiklerimiz

Garanti 2 Yıl

Teknik bilgiler

Size Essential ürün gamını yeni bir ürünle sunuyoruz:disk antrenman seti.

Sahadaki gözlemlerimiz ve antrenörlerimizle gerçekleştirdiğimiz sayısız görüşmeler sayesinde antrenman sırasında nelere ihtiyaç duyabileceğinizi inceledik: sınır çizme, engellerden kaçınma... Bu nedenle Essential ürün gamını tasarladık: Önemli bir role sahip bu kullanışlı ve ulaşılabilir ürünler bu sorunlar için akıllı çözümler üretir (işaretleme, hedef alma...). Bu diskler ile saha sınırlarını çizebilirsiniz.Seriyi takip edin!

Futbol oynayan tasarım ekiplerimiz size Essential ürün gamının özelliklerini anlatıyor

"Essential ürün gamında yer alan bu düz diskler ikonik bir yapıdadır. Bizim imza rengimiz olan neon turuncu renkteki bu diskler hem iç hem de dış mekanda daha fazla görünebilirlik sağlar".

Hem iç hem de dış mekanlardaki antrenmanlara uygun bir ürün

Düz diskler topun gidiş yönünü etkilemeden oyun alanını sınırlamak ve/veya belirlemek için oldukça önemli bir unsurdur. Ayrıca yumuşak ve kaymazlık sağlayan bileşenleri dış mekanda kaymanızın önüne geçer. (nem, yağmur...). Bu nedenle oyunculara kaymazlık sunarak güvende olmalarını sağlayacak disklerde merkezin üçgen şeklinde açıklığa sahip olmasını sağladık.

Sahada test edilip onaylanan güvenirlik ve dayanıklılık

Ürünlerimizin dayanıklılığından eminiz. Peki ya dış mekanda futbol oynayan, krampon giyen kullanıcılar? Ürünlerimiz zorlu oyun koşullarında test edilmiş ve onaylanmıştır. Antrenman boyunca ayaklar altında ezilen disklerimiz şeklini ve özelliğini kaybetmemiştir.

Çevreye duyarlı tasarım

"Projemizin merkezinde ekoloji olduğu için ürünün çevresel etkilerinin azaltılması disklerimizin tasarımı sırasında en çok değer verdiğimiz konuydu. Bileşenin tüketiminin en iyi hale getirilmesinin yanı sıra geri dönüştürülebilir yapıdaki ambalajı ve FRANSA'DA üretilmesi ile ürünün nakliye sırasındaki etkilerini de azalttık. Sonuç: %20 daha az CO2 emilimi"

Antrenmanlarınızı daha da çeşitlendirmek amacıyla DECATHLON COACH uygulamasını takip edin

DECATHLON COACH uygulaması sporcuların diplomalı eğitmenler tarafından oluşturulan antrenman programlarını takip etmesini sağlar. Koşu ya da Yürüyüş antrenmanlarının yanı sıra bu uygulama size eşlik etmesi ve bireysel futbol antrenman seansları sırasında yanınızda olması için özel antrenman programlarını takip edebilmenizi sağlar. Uygulamayı ücretsiz olarak indirin: https://www.decathloncoach.com/fr/home/

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

BİLEŞENLER
Ana bileşen
100% Stiren Etilen Bütadien Stiren
Saklama önerisi Kötü hava koşullarının etkilemeyeceği yerlerde saklayın.

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM