DOMYOS

Ayağı, elinize oturan bir eldiven gibi sarar.

DEMI - POINTE BALE AYAKKABISI

Orta ve ileri seviyede bale yapanlar için tasarlandı. Ayak tabanı kemerinin hareketini artıran çift tabanlı deri bale ayakkabısı. Neopren üçgen taban, ayakkabıyı daha yumuşak yapar ve ayağın üst kısım hareketini artırır. Topuğa dikili elastik bantlar.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8100865
TEKNİK BİLGİLER
Demi pointe bale ayakkabıları nasıl seçilir? Dans süresince mutlaka ihtiyaç duyacağınız bale ayakkabısı. Ayakkabının başlıca ayırt edici 2 özelliği, tabanı ve bileşenidir. Tam taban bale ayakkabıları, genellikle baleye yeni başlayan tüm yaş grupları için önerilir. Ayağı iyi bir şekilde kavrar. Çift tabanlı bale ayakkabılarında, ayak tabanı kemerine denk gelen bölüm daha esnektir ve ayağı daha güzel gösterir. Genellikle tekniği iyi olan orta veya ileri seviyedeki öğrencilere önerilir.
Neden demi pointe deri bale ayakkabısı seçilmeli? Seçimler kişiye özeldir. Eğitmenler, bez bale ayakkabıları yerine deri olanları seçmenizi önermektedir. DİKKAT Bale ayakkabıları fazla esnemeyen özellikte olduğundan ayak numaranıza en uygun numarayı seçmeye özen göstermeniz gerekmektedir. Çift tabanlı deri bale ayakkabısının tabanında bulunan elastik üçgen parçalar, ayakkabının daha yumuşak olmasını sağlar
Doğru numarayı nasıl seçerim? Ayak parmakları, ayakkabının içerisinde boşta kalmamalı ve ayakkabı, parmakları sıkmadan desteklemelidir. Yapılması gereken antrenman türü: Deneme sırasında, ayakta durmak ve flex – pointe gibi hareketler yaparak ayakkabının rahatlığını test etmek gerekir. Ayakkabıyı, ayağa uyacak şekilde ayarlayabilmek için, tüm bale ayakkabılarında bağcık bulunur. Bağcığın boyu, ayağınıza göre ayarlandıktan sonra kesilebilir. Bu bağcık, bale ayakkabısının boyunu aşmamalı ve fiyonk yapılmamalıdır.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu testler sonucunda şeklini kaybetmediğini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız bir laboratuvar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM