TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Etkili bir koruma sağlar.

DEFENSE BACK II SIRT DESTEĞİ

Kayak ve snowboard yaparken sırtı desteklemek amacıyla ayarlanabilir bir sırt desteği arayan yetişkin ve çocuklar için tasarlandı Kayak ve snowboard yaparken Defense Back II sırt desteği, düşme anında sırtınızı destekler. Vücut yapınıza göre ayarlanabilir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8318235
TEKNİK BİLGİLER
KULLANIM ŞEKLİ

Sırtınıza rahatça oturması için sapları düzgün şekilde ayarlayın. Kemeri normal şekilde bağlanır, sırt bölgenize oturarak sırt omurlarınızı kavrar.

ÜRÜN TAKIMI

Defense back, Defense şort takımıyla mükemmel uyum sağlayarak çift destek sunar ve sizi rahatsız etmez.

STANDARTLAR

Snowboard veya kayak antrenmanı yaparken kullanacağınız destek ekipmanları güvenliğiniz için EN EN1621 -2 standardına uygun olarak üretilmiştir. Bu standart, darbeleri emme kapasitesi ve sızıntılara karşı dayanıklılığı üzerine yapılan testlerle belirlenmiştir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Wed'ze ürünleri kayak ortamındaki gerçek hava koşullarında, karda, soğukta ve kayak yaparken karşılaşabileceğiniz tüm doğa şartlarında test edilerek onaylanmıştır. Tasarım ekipleri, ürün müdürleri, mühendisler ve tasarımcılar, ürünün sahada gösterdiği özelliklerin tasarım amacına mükemmel şekilde uyum gösterdiğini onaylamıştır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM