DEEPER
  • SONARLAR Balıkçılık - DEEPER PRO PLUS WIFI + DESTEK DEEPER - Balıkçılık
  • SONARLAR Balıkçılık - DEEPER PRO PLUS WIFI + DESTEK DEEPER - Balıkçılık
  • SONARLAR Balıkçılık - DEEPER PRO PLUS WIFI + DESTEK DEEPER - Balıkçılık
  • SONARLAR Balıkçılık - DEEPER PRO PLUS WIFI + DESTEK DEEPER - Balıkçılık
Referans numarası : 8601386
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
SONARLAR

Akıllı Telefon Desteği DEEPER PRO PLUS WIFI + DEEPER

DEEPER
Decathlon
Deeper Pro + taşınabilir, çok işlevli, kullanımı kolay bir sonar arayanlar için tasarlandı.Denediğiniz gibi bayılacaksınız!Entegre akıllı telefon desteği. Wi-Fi bağlantısı ile Deeper Pro + 100 metreye kadar kullanılabilir.İster kıyı ister tekne olsun, sonarınızı dilediğiniz yerden kullanabilirsiniz!Entegre akıllı telefon desteği.

Ürün Faydaları

Çok işlevlilik Kablosuz sonar hem kıyıdan hem de bottan kullanılabilir.
Bağlantı özelliği Wi-Fi bağlantısı ile Deeper Pro + 100 metreye kadar kullanılabilir.

Üstlendiklerimiz

Garanti 1 Yıl

Teknik bilgiler

ÖZELLİKLER

Wi-Fi bağlantısı:100 metreye kadar bağlantı
- Entegre GPS modülü
- Çift ışınlı sonar
- Hem tatlı suda hem de deniz suyunda kullanılabilir
- Ultra hafif, taşınabilir tasarım
- Şarj edilebilir batarya, tek şarjla 5 saat 30 dakika kesintisiz kullanım süresi
- Tam şarj olma süresi:2 saat

DEEPER PRO +

Wi-Fi bağlantısı Deeper Smart Sonar PRO+ ile kullanıcı arasındaki maksimum uzaklığın 100, derinliğin ise 80 metreye kadar çıkartılmasını sağlar. İleri yüksek frekans teknolojisi sayesinde Deeper Smart Sonar PRO+ toplanan çok hassas verileri hızlı bir biçimde iletir.Yüksek tarama frekansı hızlı hareket eden cisimlerin,yüksek çözünürlük özelliğiyse daha küçük cisimlerin saptanmasını sağlar.

Wi-Fi Teknolojisi

Deeper Smart Sonar PRO + hassas verilerin akıllı cihazlarınıza aktarılabilmesi için Wi-Fi özelliğine sahiptir.Veri aktarımı için hücresel ağ veya mobil veri kullanımına gerek duyulmaz.Wi-Fi bağlantı erişimi yüzeyde 100 metre ve su altında 80 metredir.

Uygulama uyumluluğu

Deeper uygulaması Android ve iOS tabanlı 9800'ün üzerinde cihazla uyumludur.Çevrim içi ve dışı modlarıyla pek çok özelliğe sahiptir:ay ve güneş takvimi, balık notları, çevrim dışı haritalar, hava durumu, fotoğraf makinesi, sosyal medya paylaşımı vb. Deeper uygulaması birçok dilde kullanılabilir:(BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA).

Akıllı balık tutma deneyimi

Le Deeper Smart Sonar PRO+ suyun her yerinde kullanılabilir.Suyun dibi ile su sütunu (derinlik, yüzey tipi, sıcaklık, bitki örtüsü, balıkların konumu vb.) hakkındaki ayrıntılı bilgileri akıllı telefon veya tabletinizin ekranına doğrudan yansıtır.Deeper Smart Sonar PRO+ kolaylıkla taşınıp diğer cihazlara bağlanabilir. Kıyıdan, iskeleden, köprüden, tekne, kayık veya şişme bot üzerinden kullanılabilir.En iyi sonarımız!

Karasal GPS modu

Deeper Smart Sonar PRO+ sahip olduğu çok hassas dâhili GPS alıcısı sayesinde ister su yüzeyinde ister kıyıda olun, suyun derinliklerinden kıyıya kadar batimetrik haritalar oluşturarak favori balık tutma konumlarınızı haritalandırmanıza imkân tanır.Balık tutacağınız yerleri daha iyi belirleyebilmeniz için tüm batimetrik haritalar arşivlenir ve dilediğiniz anda bu haritaları görüntüleyebilirsiniz.

Daha Fazlası Daha Azı

Bileşenler / tavsiyeler

Yorumlarınız

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM