spora bir adım daha yaklaş

Hergün sporu sana ulaştırmak için daha da çok çalışıyoruz! Decathlon Hesabınla, spor partnerlerimizle yaptığımız dönemsel spor işbirliklerinden de faydalanabileceksin! Güncel işbirliklerimizi keşfetmek için hemen TIKLA!

etkinliklerden ilk sen haberdar ol!

Seninle birlikte spor yapmayı çok seviyoruz! Sana en yakın yerde düzenleyeceğimiz spor etkinliklerine katılarak spor deneyimini, sporunu tutkuyla yapan bizler ve diğer sporseverlerle paylaş.

sporunla ilgili tavsiyeler al!

Sana özel olarak hazırladığımız spor içeriklerimize ilk sen ulaş! Decathlon Hesabın sayesinde ilgilendiğin sporları biliriz ve sporuna yönelik tavsiyelerden ve güncel bilgilerden düzenli olarak ilk seni haberdar ederiz.

test et satın al!

Hangi ürünün sana en uygun olduğuna ya da beklentilerini karşılayıp karşılamayacağına karar veremiyor musun? Belirli mağazalarımızda birçok üründe 3 güne kadar ücretsiz ürün testi imkanı seni bekliyor!

Ücretsiz ürün testlerimize katıl

Fikirlerin bizim için çok değerli! Ürünlerimizi ücretsiz test ederek bizimle ve Decathlon topluluğuyla ürün ve spor deneyimini paylaş, fikirlerini herkes görsün!

yeni ürünlerden ilk sen haberdar ol

Spor performansını bir üst seviyeye taşıyacak yeni ürünlerden ilk seni haberdar ediyoruz, sık sık e-postanı kontrol et!

6 ay ücretsiz bisiklet bakımının tadını çıkart!

Decathlon’dan bisiklet aldığında 6 ay içerisinde bir kez ücretsiz bakımını üstleniyoruz.

bisikletine ömür boyu garanti!

Spor ürünlerini Decathlon Hesabına işlet, garanti süresinden faydalan!
Bisikletler : Yedek parçalar 2 yıl , kadro, gidon ve maşa ömür boyu garantilidir. Fitness Ekipmanları : Metal aksamlar 10 yıl, diğer parçalar 2 yıl garantilidir. Doğa yürüyüşü ve Dağcılık Çantaları : Fermuar ve dikişler 10 yıl garantilidir.

Ücretsiz Kordaj Çekim Hizmeti

Decathlon'dan tenis raketi veya kordaj satın aldığında 6 ay içerisinde tek seferlik ücretsiz kordaj çekimi seni bekliyor!