TRIBORD

Kavrama ve şıklığı bir arada sunan mayo.

DARIA NAIROBI MAYO

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. Tek parça, V dekolteli, göğüslerin görünümünü güzelleştiren mayo. Göğüs altında kesim ve çıkarılabilir pedler. Standart kalça oyukluğu, kalın askılar, U sırt. Giyip çıkarma kolaylığı. Kavrama.

Renk : SİYAH / Neon yeşil / Neon yavruağzı

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8361525
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk DARIA tek parça, feminen kadın mayosu tüm vücut yapılarına uygundur.
Derin V dekoltesi göğüslerinin güzel görünmesini isteyenler için idealdir, mayoya entegre çıkarılabilir pedler ile daha güzel bir görüntü sağlanabilir. Küçük ve orta büyüklükte göğüslüler için idealdir.
Göğüs altındaki kesimi ve bel kısmında bulunan dikişleri ile şekillendirir ve uyumlu bir görüntüyü garantiler. Geniş askıları, standart kalça oyuklupu ve U şeklindeki sırt kesimi sayesinde rahatlık sunar.
Tek parça plaj mayosu Artık, tek parça mayo plajlarda bikinin yerini alıyor! Kendini iyi hissetmek, yuvarlıklarını veya hamilelik izlerini gizlemek isteyen ya da tek parça mayonun şıklığından vazgeçmek istemeyen tüm hanımlar için, Tribord suda yapılan spor aktivitelerine uygun bu koleksiyonu tasarladı.
Tek parça mayolardan oluşan bu yeni koleksiyonun yıldızları: Daria, Cori ve Doli modelleri özgürce ve rahatça hareket etmeniz için tasarlandı.
Göğüs pedi nedir? Mayonun göğüs bölgesinde bulunan balenler göğüslerin daha iyi bir görüntüye sahip olmasını sağlar. Balenin süngerden farkı, sünger gibi kesimli ve dikişli olmaması, yuvarlak bir yapı sunması, dikişsiz olma özelliği ile rahatsız etmemesi ve tahriş oluşturmamasıdır. Size en iyi rahatlığı sunabilmek için, Tribord mayo modellerinin çoğunluğunda balen kullanımını ön planda tutmaktadır.
Bu mayo çıkarılabilir pedlere sahiptir Çıkarılabilir pedler mayonuzun yarım beden daha az ya da fazla görğnmesini sağlar.
Mayo bedeninizi nasıl seçeceksiniz? Alıştığınız mayo bedeninize uygun bir seçim yapmanızı öneririz. İki beden arasında kararsız kalırsanız daha küçük olan bedeni tercih etmeniz uygundur. Tribord mayoların içeriğinde bulunan elastan bileşeni suda esner ve hafifçe kendini bırakabilir. Kabinde denediğiniz sırada mayo bedeninize tam oturmalıdır. Mayonuzun içinde kendinizi rahat hissetmeniz, plajda rahat hareket etmenizi sağlar.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, Hendaye'de test edilmiştir. Kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısı da test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM