Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

Çocuklar için bile dayanıklıdır. Kolay bağlama.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/0dd1d916-527b-4d03-a5a5-b0975b472c79.zip/index.html
Referans numarası : 8492620

CROSSROCK AYAKKABI

5/5
Kuru havada ve teknik zeminlerde, günübirlik dağ yürüyüşü yapanlar için tasarlandı. Orta seviye kullanıcı için. Tüm maceralara uygun, dayanıklı çocuk ayakkabısı! Crosscontact tabanın sunduğu yol tutuş ve ayağı kavrayan güçlendirilmiş gövdesi ile çocuğunuzu korur. Dağlık arazide yürüyüş yapmak için idealdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER

Satış tavsiyesi

Çocuğunuzun iki ayakkabıyı da ayakta durarak ve uygun doğa yürüyüşü çoraplarıyla denemesini sağlayın. Gerekli görürseniz farklı model ve numaraları da deneyin. İki bölgenin rahatlığı çok önemlidir: topuğun yerleşmesi ve ayağın öne kaymaması. Deneme sırasında ayağınızı sıkmadığından emin olun. Çocuğunuzun mağazada yürümesini sağlayın. Ayaklarının alışması için botlarını doğa yürüyüşleri sırasında düzenli olarak kullanmalarını sağlayın.

Hangi numarayı seçmeliyim?

Doğa yürüyüşlerinizde, standart ayakkabı numaranızın bir numara büyüğünü alarak inişlerde maksimum rahatlık sağlayabilir ve ayak parmaklarınızın ayakkabının burun kısmına vurmasını engelleyebilirsiniz. Öneri: Tırnaklarınız kısa olsun ve inmeye başlamadan önce bağcıkların, ayağınızın ayakkabının önüne doğru kaymasını önlediğinden emin olun.

Laboratuvar testleri

Aşağıdaki unsurların denetlenip onaylanması amacıyla başka laboratuvar testleri de gerçekleştirilmektedir: bağcık ve kopçaların dayanıklılığı, birleştirme kalitesi, zehirli madde kullanımı, UV ışınlarına karşı dayanıklılık, taban ve gövde bileşenlerinin yıpranmaya ve hızlandırılmış eskitmeye karşı dayanıklılığı.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER

BİLEŞENLER
Üstü
50.00% Polyester, 50.00% Poliüretan
Dış taban
30.00% EVA, 70.00% Bütadyen Kauçuk (BR)
Astar ve çorap
100.00% Polyester
Bakım önerileri Sererek kurutun.
Yıkama önerileri
Elde yıkayınız
Elde yıkayınız

ÜSTLENDİKLERİMİZ

Garanti 2 Yaş

YORUMLARINIZ

DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM