100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Sportif ve feminen görünüm

CORI ISLAND MAYO

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. Düz sırt ve dekolte kesimli tek parça mayo. Standart kalça oyukluğu, kalın askılar, U sırt kesimi. Hafif destek ve hacim sağlayan iç sütyen. Giyip çıkarma kolaylığı.

Renk : KOYU MAVİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8331444
TEKNİK BİLGİLER
Düzenli sörf antrenmanlarınız için

Düzenli olarak sörf yapıyorsunuz. Antrenmanlarınız sırasında, line-up'a kadar kulaç atıp, shortboardlaysanız ördek dalışı ya da longboardlaysanız kaplumbağa dönüşü yaparak dalgayı geçiyorsunuz. Sıklıkla düşüyor ve suyun altında kalıyorsunuz. Mayonuzun antrenmanınıza uygun olması ve hareketlerinize uyum sağlaması gerekir. Ürün gamımızı, düzenli antrenmanlarınızı ve vücut yapınızı göz önünde bulundurarak tasarladık.

Vücut yapısına uygunluk

CORI mayo düz dekolte kesimi ile sportif ve modern bir görünüm sağlar.
Entegre sütyenli yapısı ile göğüsleri destekleyen bu mayo özellikle küçük göğüslü hanımlar için idealdir. Göğüs kesimi hacim kazandırır ve göğüslerin bastırılmasını engeller. Bedeni boyunca uzanan yan dikişler vücut şeklini ortaya çıkarır. Standart kalça oyukluğu ve kalın askılar rahatlık veren unsurlardır. U sırt kısmı giyip çıkarma kolaylığı sağlar.

Plaj mayosu

Artık, mayo plajlarda bikinin yerini alıyor! Kendini iyi hissetmek, yuvarlak hatlarını veya hamilelik izlerini gizlemek isteyen ya da mayonun şıklığından vazgeçmek istemeyen tüm kadınlar için, Tribord suda yapılan spor aktivitelerine uygun bu koleksiyonu tasarladı. Mayolardan oluşan bu yeni koleksiyonun yıldızları: Daria, Cori ve Doli modellerinin tümü özgürce ve rahatça hareket etmeniz için tasarlandı.

Mayo bedeninizi nasıl seçeceksiniz?

Standart bedeninizi satın almanızı öneriyoruz. İki beden arasında kararsız kalırsanız daha küçük olan bedeni tercih etmeniz uygundur. Tribord mayoların içeriğinde bulunan elastan bileşeni suda esner ve hafifçe kendini bırakabilir. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır. Mayonuzun içinde kendinizi rahat hissetmeniz, plajda rahat hareket etmenizi sağlar.

Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı

Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı bir çok laboratuar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM