TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Sportif ve feminen görünüm

CORI ISLAND MAYO

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. Düz sırt ve dekolte kesimli tek parça mayo. Standart kalça oyukluğu, kalın askılar, U sırt kesimi. Hafif destek ve hacim sağlayan iç sütyen. Giyip çıkarma kolaylığı.

Renk : KOYU MAVİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8331444
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

CORI tek parça mayo düz dekolte kesimi ile sportif ve feminen bir görünüm sağlar.
Entegre sütyenli yapısı ile göğüsleri destekleyen bu mayo özellikle küçük göğüslü hanımlar için idealdir. Göğüs kesimi hacim kazandırır ve göğüslerin bastırılmasını engeller. Yandan bedeni çevreleyen dikişler silueti ortaya çıkarır. Standart kalça kesimi ve kalın askılar rahatlık veren unsurlardır. U sırt kısmı giyip çıkarma kolaylığı sağlar.

Tek parça plaj mayosu

Artık, tek parça mayo plajlarda bikinin yerini alıyor! Kendini iyi hissetmek, yuvarlıklarını veya hamilelik izlerini gizlemek isteyen ya da tek parça mayonun şıklığından vazgeçmek istemeyen tüm hanımlar için, Tribord suda yapılan spor aktivitelerine uygun bu koleksiyonu tasarladı.
Tek parça mayolardan oluşan bu yeni koleksiyonun yıldızları: Daria, Cori ve Doli modelleri özgürce ve rahatça hareket etmeniz için tasarlandı.

Mayo bedeninizi nasıl seçeceksiniz?

Alıştığınız mayo bedeninize uygun bir seçim yapmanızı öneririz. İki beden arasında kararsız kalırsanız daha küçük olan bedeni tercih etmeniz uygundur. Tribord mayoların içeriğinde bulunan elastan bileşeni suda esner ve hafifçe kendini bırakabilir. Kabinde denediğiniz sırada mayo bedeninize tam oturmalıdır. Mayonuzun içinde kendinizi rahat hissetmeniz, plajda rahat hareket etmenizi sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı bir çok laboratuar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM