TRIBORD

Sportif ve feminen görünümlü tek parça mayo

CORI COLOR MAYO

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. Düz sırt ve dekolte kesimli tek parça mayo. Standart kalça oyukluğu, kalın askılar, U sırt kesimi. Entegre sütyeni sayesinde göğüs desteği sağlar. Giyip çıkarma kolaylığı.

Renk : Koyu menekşe rengi / Nane yeşili / SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8360878
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk CORI tek parça mayo düz dekolte kesimi ile sportif ve feminen bir görünüm sağlar.
Entegre sütyenli yapısı ile göğüsleri destekleyen bu mayo özellikle küçük göğüslü hanımlar için idealdir. Göğüs kesimi hacim kazandırır ve göğüslerin bastırılmasını engeller. Yandan bedeni çevreleyen dikişler silueti ortaya çıkarır. Standart kalça kesimi ve kalın askılar rahatlık veren unsurlardır. U sırt kısmı giyip çıkarma kolaylığı sağlar.
Tek parça plaj mayosu Artık, tek parça mayo plajlarda bikinin yerini alıyor! Kendini iyi hissetmek, yuvarlıklarını veya hamilelik izlerini gizlemek isteyen ya da tek parça mayonun şıklığından vazgeçmek istemeyen tüm hanımlar için, Tribord suda yapılan spor aktivitelerine uygun bu koleksiyonu tasarladı.
Tek parça mayolardan oluşan bu yeni koleksiyonun yıldızları: Daria, Cori ve Doli modelleri özgürce ve rahatça hareket etmeniz için tasarlandı.
Mayo bedeninizi nasıl seçeceksiniz? Alıştığınız mayo bedeninize uygun bir seçim yapmanızı öneririz. İki beden arasında kararsız kalırsanız daha küçük olan bedeni tercih etmeniz uygundur. Tribord mayoların içeriğinde bulunan elastan bileşeni suda esner ve hafifçe kendini bırakabilir. Kabinde denediğiniz sırada mayo bedeninize tam oturmalıdır. Mayonuzun içinde kendinizi rahat hissetmeniz, plajda rahat hareket etmenizi sağlar.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, Hendaye'de test edilmiştir. Kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısı da test edilmiştir.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM