TRIBORD

Sportif ve feminen görünümlü mayo

Kadın Sörf Mayoları - CORI C16 MAYO  TRIBORD
Kadın Sörf Mayoları

CORI C16 MAYO - KADIN - DEKOLTELİ VE DÜZ SIRT KESİMLİ TRIBORD

TRIBORD
1 metreden az dalgalarda, düzenli olarak sörf ve bodyboard yapanlar için tasarlandı SUP, rüzgar sörfü ve kitesurf için uygun Düz sırt ve dekolte kesimli kadın mayosu. Standart kalça oyukluğu, kalın askılar, U sırt kesimi. Entegre sütyeni sayesinde hafif göğüs desteği sağlar. Giyip çıkarma kolaylığı.
Decathlon
59.99TL - %

59.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
59.99TL  %
59.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8360879
ÜRÜN AVANTAJLARI
Denge 1 metreden az dalgalarda kavrama sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Kavrama Düz sırt ve göğüs dekoltesi, standart kalça oyukluğu mükemmel kavrayış sağlar.
Göğüs desteği Entegre sütyeni sayesinde göğüsleri destekler.
Şekillendirici Göğüs kısmındaki pensler göğüslere hacim kazandırır ve ön plana çıkarır.
Çabuk kuruma özelliği Polimer bazlı bileşeni sayesinde çok hızlı kuruma sağlayan mayo.
Çevre dostu Kullanım ömrü karşılaştırması: Kadın mayosu
TEKNİK BİLGİLER
Düzenli sörf antrenmanlarınız için Düzenli olarak sörf yapıyorsunuz. Antrenmanlarınız sırasında, line-up'a kadar kulaç atıp, shortboardlaysanız ördek dalışı ya da longboardlaysanız kaplumbağa dönüşü yaparak dalgayı geçiyorsunuz. Sıklıkla düşüyor ve suyun altında kalıyorsunuz. Mayonuzun antrenmanınıza uygun olması ve hareketlerinize uyum sağlaması gerekir. Ürün gamımızı, düzenli antrenmanlarınızı ve vücut yapınızı göz önünde bulundurarak tasarladık.
Vücut yapısına uygunluk CORI mayo düz dekolte kesimi ile sportif ve modern bir görünüm sağlar.
Entegre sütyenli yapısı ile göğüsleri destekleyen bu mayo özellikle küçük göğüslü hanımlar için idealdir. Göğüs kesimi hacim kazandırır ve göğüslerin bastırılmasını engeller. Bedeni boyunca uzanan yan dikişler vücut şeklini ortaya çıkarır. Standart kalça oyukluğu ve kalın askılar rahatlık veren unsurlardır. U sırt kısmı giyip çıkarma kolaylığı sağlar.
Plaj mayosu Artık, mayo plajlarda bikinin yerini alıyor! Kendini iyi hissetmek, yuvarlak hatlarını veya hamilelik izlerini gizlemek isteyen ya da mayonun şıklığından vazgeçmek istemeyen tüm kadınlar için, Tribord suda yapılan spor aktivitelerine uygun bu koleksiyonu tasarladı. Mayolardan oluşan bu yeni koleksiyonun yıldızları: Daria, Cori ve Doli modellerinin tümü özgürce ve rahatça hareket etmeniz için tasarlandı.
Mayo bedeninizi nasıl seçeceksiniz? Standart bedeninizi satın almanızı öneriyoruz. İki beden arasında kararsız kalırsanız daha küçük olan bedeni tercih etmeniz uygundur. Tribord mayoların içeriğinde bulunan elastan bileşeni suda esner ve hafifçe kendini bırakabilir. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır. Mayonuzun içinde kendinizi rahat hissetmeniz, plajda rahat hareket etmenizi sağlar.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır. En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur.
Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Daha fazla bilgi için: http://sustainability.decathlon.com/
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Astar
82.00% Poliamit, 18.00% Elastan
Ana kumaş
80.00% Poliamit, 20.00% Elastan
Dış kumaş
82.00% Polyester, 18.00% Elastan
Bakım önerileri Kullanımdan sonra duru suyla durulayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Uyarılar Klorlu suda düzenli kullanım için uygun değildir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, Hendaye'de test edilmiştir. Kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmasına karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI