Aralık Ayı Boyunca Tüm Bisikletlerde Kargo Bedava! Kışın Bisiklet Keyfine Devam Et!

Cardio training SAYFA BAŞI

Koşu bandı seçimi neye göre yapılır?

Koşu bandı alırken, ürünün tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmalısınız: Yürüyüş? Jogging? Koşu? Kombinasyonlu programlar?

Eliptik bisiklet neye göre seçilir?

Her eliptik bisiklet, kişinin kendisi için belirlediği ihtiyacı doğrultusunda kullanıcısına mükemmel konfor sağlamak için tasarlanmıştır. Bu nedenle önce kullanıcının ihtiyacını belirlemesi gerekmektedir: daha rahat egzersizler mi yoksa daha yoğun egzersizler mi yapmak istiyorsunuz?

Kondisyon bisikleti neye göre seçilir?

Kondisyon bisikleti alırken, ürünün tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmalısınız: ara verilen egzersizlere yeniden başlamak? Formda kalmak? Sportif hazırlık?

Kürek seçimi neye göre yapılır?

Kürek alırken, ürünün tüm ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmalısınız: Evde kürek çekmenin keyfine varmak? Fiziksel faaliyete geri dönmek? Sportif hazırlanma için yoğun egzersiz arayışı?

Kas geliştirme SAYFA BAŞI

Karın çalıştırma aleti seçimi neye göre yapılır?

Size en uygun karın çalıştırma egzersizini seçmek için kendinize iki soru sormalısınız: Hangi pozisyonda çalışmak istiyorsunuz: statik veya dinamik? Seviyeniz nedir?

Kas geliştirme sehpası seçimi neye göre yapılır ?

Size en uygun kas geliştirme sehpasını seçmek için egzersiz yapma amacınızı (kas yapma ve kas geliştirme...) ve bu amaca ulaşmanızı sağlayacak uygun aleti belirlemelisiniz.

Beslenme SAYFA BAŞI

Beslenme

Spor, beslenmeden ayrı düşünülemez. Sporcuların, yaptıkları egzersiz türüne göre uygun beslenme türü seçmeleri gerekmektedir. Sporu, öğlen mi akşam mı yapıyorsunuz? Cinsiyetiniz nedir? Her ihtiyaca uygun bir ürün bulabilirsiniz...

Sporcu proteinleri

Proteinler, vücudumuzun sağlıklı işlemesi için olmazsa olmazdır. Aynı zamanla, kas oluşumu için hayati öneme sahiptir...