100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

8 mm, rahat yoga matı.

COMFORT YOGA MATI

Hafif yoga çeşitleri için tasarlandı. 8 mm, rahat yoga matı. Yeni başlayanlar için ideal, destek duruşları veya ters duruşlar için uygundur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8353392
TEKNİK BİLGİLER
Uzunluk 173 cm X genişlik 61 cm
Kalınlık 8 mm

Destek duruşları (dizler, ayak bilekleri) için ideal ve ters duruşlar (mum, saban) sırasında boynu ve boyun kaslarını korumayı sağlayan en rahat yoga matı. Örtü ile birlikte kullanmayı tercih edin. Taşıma kayışı.

Domyos yoga ürünlerinin tasarımı

Yoga egzersizleriniz için rahatlık en önemli unsurdur. Bu nedenle, Domyos yoga ürünleri yelpazemiz tüm duruşlarınızda size kolaylık sağlaması için tasarlandı. Ürünlerimiz, duruşlarınıza ve nefesinize odaklanabilmeniz için geliştirildi.

Neden YOGA yapmalı?

Kökleri eski çağ Hindistan bilgeliğine dayanan yoga, bedenin ve ruhun bütünleşmesini amaçlayan bir öğretidir. Düzenli olarak yoga yaparak kendinizi ruhen ve bedenen daha iyi hissedebilirsiniz. Vücudunuz daha esnek, güçlü ve sıkı olur. Hafif ve stresten arınmış hissederek kendinize daha çok güvenirsiniz.

Hangi yoga matını seçmeliyim?

Hatha ,Yin, Nidra vb. hafif yoga çeşitleri için: Rahatlığı ön planda tutun. Dizleri, eklemleri, bilekleri korumak için ya da yarım omuz, saban duruşu vb. gibi boyun ve boyun kaslarının rahat olmasını gerektiren ters duruşlar sırasında: 5 - 8 mm kalınlığında bir mat seçin. Ashtanga, Vinyasya, Hot yoga vb. gibi Genellikle ayakta duruş ve denge hareketleri gerektiren dinamik yoga çeşitleri için: Dengeyi ön planda tutun. Seçtiğiniz matın 3 - 5 mm kalınlığında olmasına ve kaymamasına dikkat edin.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM