100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Gerçekten kalın bir yoga matı!

Referans numarası : 8290403

Comfort Yoga Matı- 6mm

Hatha, Yin vb. gibi hafif yoga çeşitleri için tasarlandı. 6 mm kalınlığıyla ters ve diz üstü duruşlarınıza rahatlık katan yoga matı. Sahip olduğu 2 kuş gözü sayesinde toplaması kolaydır. Boyutlar 180X60 cm

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Domyos yoga ürünlerinin tasarımı

Yoga seanslarınız sırasında rahatlık en önemli unsurdur, bu nedenle yoga matı ürün yelpazemiz tüm pozisyonlarınızda size eşlik etmek amacıyla tasarlanmıştır. Ürünlerimiz, duruşlarınıza ve nefesinize odaklanabilmeniz için geliştirildi.

Neden yoga yapmalı?

Kökleri eski çağ Hindistan bilgeliğine dayanan yoga, bedenin ve ruhun bütünleşmesini amaçlayan bir öğretidir. Düzenli olarak yoga yaparak kendinizi ruhen ve bedenen daha iyi hissedebilirsiniz. Vücudunuz daha esnek, güçlü ve sıkı olur. Hafif ve stresten arınmış hissederek kendinize daha çok güvenirsiniz.

Yoga matı nasıl seçilmeli?

Hatha ,Yin, Nidra vb. hafif yoga çeşitleri için: Rahatlığı ön planda tutun. Dizleri, eklemleri, bilekleri korumak için ya da yarım omuz, saban duruşu vb. gibi boyun ve boyun kaslarının rahat olmasını gerektiren ters duruşlar sırasında: 5 - 8 mm kalınlığında bir mat seçin. Ashtanga, Vinyasya, Hot yoga vb. gibi genellikle ayakta duruş ve denge hareketleri gerektiren dinamik yoga çeşitleri için: Dengeyi ön planda tutun. Seçtiğiniz matın 3 - 5 mm kalınlığında olmasına ve kaymamasına dikkat edin.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM