DOMYOS Fins de serie

Ürün gamımızın en rahat bisikleti.

Kondisyon Bisikletleri - COMFORT KONDİSYON BİSİKLETİ  DOMYOS
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/a244e795-5b18-4185-8dce-d4da0a6b9b75.zip/index.html
Kondisyon Bisikletleri

COMFORT KONDİSYON BİSİKLETİ DOMYOS

DOMYOS
Maksimum rahatlıkla formunuzu korumanız için tasarlandı (düzenli kullanım) Ürün gamımızın en rahat kondisyon bisikleti. Selesi, biniş kolaylığı ve ayarlanabilirliği sayesinde daha iyi antrenman yapabilirsiniz.
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
1.049.99TL -14 %

899.99TL*
Dont écoparticipation: /

*Geçerli olan tarih aralığı: 14/07/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
1.049.99TL  %
1.049.99TL*
Dont écoparticipation: /

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8359839
ÜRÜN AVANTAJLARI
Pedal dönüş kolaylığı 6 kg volan ağırlığı
Koçluk Kalp atış hızı dahil 5 fonksiyon, kardiyo kemeri ile satılır
7 program
Otururken rahatlık sağlama Rahat sele, binme kolaylığı, ayarlanabilir gidon, ayak koyma yerleri
Kontrol kolaylığı Tekerlekleri sayesinde taşınması oldukça kolaydır.
Sağlamlık Maksimum taşıma kapasitesi: 130 kg
TEKNİK BİLGİLER
AĞIRLIK VE BOYUTLAR Boyutlar Ürün U 94 X G 58 X Y 121 cm
Ürün ağırlığı 40 kg
Boyutlar Koli U 97,3 X G 67 X Y 27,8 cm
Toplam ağırlık 44 kg
KONDİSYON BİSİKLETİNİN AVANTAJLARI Eksiksiz bir antrenman sunar:
- DAYANIKLILIĞI artırır.
- Alt gövde kaslarını SIKILAŞTIRIR
Formunuzu korumanız için, WHO (Dünya Sağlık Örgütü) bu antrenmanı düzenli ve ölçülü bir şekilde yapmanızı öneriyor (hafif terleme, antrenman sırasında konuşmayı sürdürebilmelisiniz): Günde 22 dakika
Kilo kaybetmek ve yağ kütlenizi azaltmak için WHO bu antrenmanı düzenli ve hafif bir şekilde ancak daha uzun süre yapmanızı öneriyor: Günde 44 dakika
VOLAN VE PEDAL ÇEVİRME RAHATLIĞI Kondisyon bisikletinin volanı pedalı daha rahat çevirmenizi sağlar. Volan ağırlığı artıkça pedalı daha rahat çevirirsiniz ve antrenmanınız daha keyifli hale gelir.
KONSOL, SANAL KOÇUNUZ COMFORT kondisyon bisikletinin konsolu: - 5 fonksiyon içerir: yakılan kalori, kat edilen mesafe, antrenman süresi, hız ve kalp atışı. (kardiyo kemeri ürüne dahildir).
-7 program içerir: Koçlarımızın işbirliğiyle hazırladığımız bu programlar antrenmanlarınızda size eşlik eder. Böylece, kilo verme, forma girme, vücut sıkılaştırma gibi farklı hedeflerinize göre, aldığınız keyfi çeşitlendirebilirsiniz.
KALP ATIŞ HIZINIZI ÖLÇÜN COMFORT kondisyon bisikleti, kardiyo kemeri ile birlikte satılır. Bu kemer, kalp atış hızınızı ölçmek için en güvenilir yöntemdir. Kemeri, göğsünüzün hemen alt kısmına bağlamadan önce sensörleri nemlendirin. Kemeri vücudunuza göre ayarlayın. Kemeri taktıktan bir kaç saniye sonra konsol ekranında kalp atış hızınızı göreceksiniz.
BİSİKLETİNİZİ DOĞRU AYARLAMAK İÇİN ÖNERİLER Sele yükseklik ayarının doğru yapılması düzgün pedal çevirmek için oldukça önemlidir. Bisikletin yanında ayakta durun ve selenin yüksekliğini kalça hizanızda olacak şekilde ayarlayın. Boyunuza göre ayarlanan gidon sayesinde pedal çevirmeniz daha da kolaylaşacaktır. Gidonu kısa kullanmayı seçerseniz, sırtınız öne doğru eğimli durur ve pedal çevirirken harcanan güç artar. Bu yüzden ayaklarınızın daha rahat olması için, ayak koyma yerlerini ayağınıza en uygun şekilde ayarlayın.
BİSİKLETİNİZİN DENGESİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÖNERİLER Bisikletinizi özel bir zemin döşemesi (DF 920 döşeme gibi) üzerine yerleştirerek egzersizinizi daha rahat hale getirebilirsiniz. Bu sünger döşemeler sayesinde: Bisikletiniz kullanım esnasında sabit kalır, titreşimler ve gürültü azalır, ayrıca zemin zarar görmez. Domyos kondisyon bisikletleri, iki küçük arka lastikleri sayesinde antrenmanlarınız sırasında zemin türü fark etmeksizin mükemmel denge sağlar.
BİSİKLETİ TAŞIMAK İÇİN ÖNERİLER Bisikletinizin ön kısmında taşıma tekerlekleri bulunur. Bisikletinizin yerini değiştirmek için bisikletin önüne geçin. Bir ayağınızla bisikleti bloke edin ve gidonu bastırarak tekerleklere doğru eğin. Ardından, bisikleti istediğiniz yere doğru yavaşça taşıyın.
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Çerçeve
100.00% Çelik
Kapak
100.00% Poliüretan
Bakım önerileri Somun ve cıvataların sıkılığını düzenli olarak kontrol edin; Her kullanımdan sonra ürün üzerindeki ter lekelerini silin ve yumuşak bir bezle düzenli olarak tozunu alın.
Saklama önerisi Ürünü nemli bir ortamda bırakmayın ve açık havada muhafaza etmeyin.
Uyarılar Maksimum taşıma kapasitesi: 130 kg. Sadece evde kullanım için.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu kondisyon bisikletinin selesi rahatlığınız için birçok sele arasından seçilmiş ve kullanıcılar tarafından test edilmiştir.
Garanti Gövde 5, parçalar 2 yıl garantili Yedek parçaların uygun kullanımda garanti süresi: 2 yıl garantili
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI