TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Her koşulda hareket özgürlüğü ve rahatlık!

COMFORT FITNESS TİŞÖRTÜ

Fiziksel formunu ve sağlığını korumak amacıyla egzersiz yapanlar için tasarlandı. En sade ve en rahat %100 pamuklu baskılı tişört modeli. Domyos, ürünün şeklini ve rengini koruduğunu testlerle garanti eder.

Renk : Koyu gök mavisi

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8351590
TEKNİK BİLGİLER
5 - 14 yaşlarındaki çocuklar için Jimnastik ve Fitness kıyafet ürün gamımız:

Çocuk Jimnastiği ve Fitnessı antrenmanları için (trambolin, step, kas geliştirme parkurları, kas çalıştırma, çekme vs) tasarlanan kıyafet ürün gamı formunu ve sağlığını korumak isteyenler için idealdir.

Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

Kısa kollu %100 pamuk tişört

%100 pamuk bileşenli, mükemmel kalite / fiyat oranına sahip tişört
Fitness antrenmanı için giyilebileceği gibi diğer tüm sporlar içinde giyilebilir. Tasarımı diğer bir avantajıdır: renkleri ve baskısı

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM