TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Kapüşonlu, pamuklu ve yumuşak eşofman üstü!!

COMFORT FITNESS EŞOFMAN ÜSTÜ

Fiziksel formunu ve sağlığını korumak amacıyla egzersiz yapanlar için tasarlanmıştır. Kapüşonlu, fermuarlı, cepli, baskılı, manşetleri ve uç kısmında bordürlü eşofman üstü. Isınma ve esneme hareketleri için ideal. Hızlı giyilip çıkarılabilir

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8341754
TEKNİK BİLGİLER
5 - 14 yaş arası çocuklar için olan Jimnastik / Fitness kıyafetlerinin tasarımı:

Çocuk Jimnastiği ve Fitnessı antrenmanları için (trambolin, step, kas geliştirme parkurları, kas çalıştırma, çekme vs) tasarlanan kıyafet ürün gamı formunu ve sağlığını korumak isteyenler için idealdir.Domyos tasarım ekipleri, size yumuşaklık ve nefes alabilirlik arasında ideal bir denge sağlayan ürünleri sunmak için çalışmaktadır. Ürünleri kullanım testlerinden geçirerek ve müşterilerin görüşlerine özen göstererek gelişimimizi sürekli kılmayı hedefliyoruz.

Fermuarlı, kapüşonlu, yumuşak eşofman üstü!

İç kısmı renkli astara sahip kapüşonu bulunan fermuarlı eşofman üstü. Ellerinizi soğuktan korumanız ya da kişisel eşyalarınızı koymanız için iki cebi vardır. Kol uçlarında, etek kısmında ve yanlarda güzel işlemeler bulunur. Kalp hizasında şık görünümlü bir desene sahiptir. Fırçalanmış yün bileşenlidir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Ürün, tabi tutulduğu yıkama ve kurutma testleri sayesinde şeklini ve rengini koruduğunu kanıtlamıştır. Bu testler, bağımsız laboratuvarlar tarafından düzenli olarak gerçekleştirilmekte ve kalite standartlarımıza uygun üretim yapıldığını doğrulamaktadır.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM