Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
TRIBORD

Omuzlarınızı daha iyi gösteren büstiyer.

Referans numarası : 8357392

COCO MAYO

5/5
Dalgalarda hobi amaçlı sörf ve bodyboard yapanlar için tasarlandı. Şnorkelle dalışa ve stand up paddle gezintilerine uygundur. Tek parça, büstiyer yapılı mayo. Hafif kıvrımlar için sabit göğüs pedleri Göğüslerin arasına takılıp kullanılabilen boyun askısı mayoyu ayarlamanızı sağlar. Kapalı sırt Standart kalça oyukluğu.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Ürün detaylarını keşfedin
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Hobi amaçlı sörf antrenmanlarınız için

Sörf yapmaya yeni başlıyorsunuz ya da tatillerinizde veya sörf gezilerinizde yılda birkaç kere sörf yapıyorsunuz. Küçük dalgalarda sörf üzerinde ayakta duruyorsunuz. Eğlenmek ve kendinizi geliştirmek için suyun tadını çıkararak antrenman yapıyorsunuz. Çok güçlü olmayan dalgalarda yaptığınız antrenmanlarınızda sıklıkla düşüyorsunuz. Sizin için, hobi amaçlı antrenmanlarınıza ve vücut yapınıza uygun olan geniş bir mayo ürün gamı tasarladık.

Vücut yapısına uygunluk

Coco mayonun büstiyerli yapısı yaz aylarında plajda ve spor antrenmanlarında vazgeçilmez olmasını sağlayacak! Omuzları tamamen açıkta bırakır ve ön plana çıkarır, sabit pedleri sayesinde göğüslerinizin kıvrımlarını vurgular. Göğüslerin arasından veya mayonun kenarlarından bağlanarak kullanabilen boyun bağcıkları kullanım sırasında kavrama sağlar. Çıkarılabilir olsa bile yüzdüğünüz zamanlarda bağcıkları çıkartmanız önerilmemektedir. Kapalı düz sırt kesimi ve standart kalça oyukluğu.

Göğüs pedi nedir?

Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

Daha Fazlası Daha Azı
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
80.00% Poliamit, 20.00% Elastan
Astar
100.00% Polyester
İkinci astar
76.00% Poliamit, 24.00% Elastan
Bakım önerileri Ayrı yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Kuru temizleme yapmayınız
Uyarılar Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı bir çok laboratuvar testlerine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmasına karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM