100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Omuzlarınızı daha iyi gösteren büstiyer.

COCO AMA PALMES MAYO

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. Tek parça, büstiyerli mayo. Hafif kıvrımlar için sabit göğüs pedleri Göğüslerin arasına takılıp kullanılabilen boyun bağı mayoyu ayarlamanızı sağlar. Kapalı sırt Standart kalça oyukluğu.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8357430
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Coco mayonun büstiyerli yapısı yaz aylarında plajda ve spor antrenmanlarında vazgeçilmez olmasını sağlayacak! Omuzları tamamen açıkta bırakır ve ön plana çıkarır, sabit pedleri sayesinde göğüslerinizin kıvrımlarını vurgular. Göğüslerin arasından veya mayonun kenarlarından bağlanarak kullanabilen boyun bağcıkları kullanım sırasında kavrama sağlar. Çıkarılabilir olsa bile yüzdüğünüz zamanlarda bağcıkları çıkartmanız önerilmemektedir. Kapalı düz sırt kesimi ve standart kalça oyukluğu.

Tek parça plaj mayosu

Artık, tek parça mayo plajlarda bikinin yerini alıyor. Kıvrımlarını, hamilelik belirtilerini veya fazlalıklarını saklamak isteyenler veya sade bir şıklık arayanlar için, Tribord su sporlarına uygun bir mayo koleksiyonu tasarladı. Bu modelleri rahatlığınıza öncelik vererek tasarladık.

Göğüs pedi nedir?

Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM