TRIBORD

Omuzlarınızı daha iyi gösteren büstiyer.

Kadın Sörf Mayoları Yüzme - COCO AMA PALMES MAYO TRIBORD - Kadın Ürünleri
Kadın Sörf Mayoları

COCO AMA ÇIKARILABİLİR BAĞCIKLI VE SABİT GÖĞÜS PEDLİ MAYO - KADIN TRIBORD

TRIBORD
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. Tek parça, büstiyerli mayo. Hafif kıvrımlar için sabit göğüs pedleri Göğüslerin arasına takılıp kullanılabilen boyun bağı mayoyu ayarlamanızı sağlar. Kapalı sırt Standart kalça oyukluğu.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

59.99TL -33  %

39.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 02/08/2016 - 31/10/2016

** *Geçerli olan tarih aralığı: 01/08/2016 - 31/10/2016

* au stoklar tükenene kadar !
** 01/08/2016 au 31/10/2016 stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 28/10/2016
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8357430
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kavrama Düz dekoltesi ve kapalı sırt kesimi sayesinde vücudunuzu kavrar
Göğüs desteği Hafif destekli yapı, küçük göğüsler için uygundur.
Şekillendirici Göğüslerinizin kıvrımlarını vurgulayan entegre, sabit göğüs pedleri.
Çabuk kuruma özelliği Hızlı kuruyan polimer bazlı bileşen.
ÖZELLİKLERİ
Mayo türü
Mayo
Model
Düz sırt ve dekolte
Göğüs pedi
var
Balen
yok
Korse
yok
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk Coco mayonun büstiyerli yapısı yaz aylarında plajda ve spor antrenmanlarında vazgeçilmez olmasını sağlayacak! Omuzları tamamen açıkta bırakır ve ön plana çıkarır, sabit pedleri sayesinde göğüslerinizin kıvrımlarını vurgular. Göğüslerin arasından veya mayonun kenarlarından bağlanarak kullanabilen boyun bağcıkları kullanım sırasında kavrama sağlar. Çıkarılabilir olsa bile yüzdüğünüz zamanlarda bağcıkları çıkartmanız önerilmemektedir. Kapalı düz sırt kesimi ve standart kalça oyukluğu.
Tek parça plaj mayosu Artık, tek parça mayo plajlarda bikinin yerini alıyor. Kıvrımlarını, hamilelik belirtilerini veya fazlalıklarını saklamak isteyenler veya sade bir şıklık arayanlar için, Tribord su sporlarına uygun bir mayo koleksiyonu tasarladı. Bu modelleri rahatlığınıza öncelik vererek tasarladık.
Göğüs pedi nedir? Göğüs pedi, göğüs çevresini destekleyen, sünger gibi dikiş gerektiren ve rahatsızlık verebilen bir malzeme olmaksızın mayonun üst kısmında yuvarlak hatlı bir görünüm sağlayan çıkarılabilir bir malzemedir. Tribord, modellerinin çoğunda göğüs pedi kullanımına öncelik vererek sizi ve rahatlığınızı düşünmektedir. Göğüs pedi, çıkarılabilir olması sayesinde göğüsleri yarım beden büyük veya küçük gösterebilir.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLGİ / KONSEPT / TEKNOLOJİ
BİLEŞENLER Ana kumaş : 80.0% Poliamit, 20.0% Elastan Astar : 100.0% Polyester Köpük : 60.0% Poliüretan, 40.0% Polyester İkinci astar : 76.0% Poliamit, 24.0% Elastan
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Uyarılar Klorlu ortamda sürekli kullanımı önerilmez.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
39.99TL
39.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
39.99TL
39.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
39.99TL
39.99TL