GEONAUTE

Genişletilebilir, hafiftir, suya dayanıklıdır.

CO-NECT TELESKOPİK MONOPOD

DECATHLON G-EYE ya da GOPRO kameranızı sabitlemeniz ve videolar veya fotoğraflar çekmeniz için tasarlandı. DECATHLON G-EYE ve GOPRO ile uyumlu 29 cm'den 95 cm'e kadar uzatılabilen, hafif, suya dayanıklı teleskopik aksiyon kamerası monopodu.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8326871
TEKNİK BİLGİLER
Garanti ve hizmetler Tüm Geonaute ürünleri 2 yıl garantilidir. Tüm sorularınız için Geonaute web sitesi DESTEK bölümüne başvurun: support.geonaute.com. Burada ürününüzü daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayacak tavsiyeleri bulabilirsiniz: Kullanım kılavuzları, kullanıcılarımız tarafından sıkça sorulan sorular ve videolar. Size en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla, Geonaute destek ekibi sorularınızı yanıtlamak üzere 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Tüm Geonaute ürünleri kullanıcılarımızdan oluşan bir panelde tasarım amaçlarına uygun kullanım şartları altında test edilmiştir. Bu testler bir mühendis ekibi tarafından gerçekleştirilmiş ve değerlendirilmiştir. Tüm bu testler, ürün müdürlerinin, mühendislerin ve Geonaute ekibinin, kullanıcılarımızın memnuniyetini garantileyen ürünleri geliştirmesini, tasarlamasını ve üretmesini sağlar.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM