100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Daha iyi kavrama için biçimli göğüs bölgesi.

CLOE MAYO

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. Yuvarlak dekolte kesimi ve dikişli yapısı ile göğüs bölgesine destek sağlar. Sırttan bağlanan ayarlanabilir ince askılar çapraz şekilde kullanılabilir. Açık sırt kesimi. Standart kalça oyukluğu.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8357388
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Sade, rahat ve feminen görünümlü bir mayo arayışında olanlar için, Tribord sırtı U şeklinde açık tek parça mayoyu tasarladı. Sırttan bağlanan tasarımı, ince askıların yerinde kalmasını ve göğsünüzü daha güçlü şekilde kavramasını sağlar. Hafif destekli yuvarlak ve sade dekoltesi özellikle küçük ve orta büyüklükteki göğüsler için uygundur. Standart kalça oyukluğu. Giyip çıkarma kolaylığı.

Tek parça plaj mayosu

Artık, tek parça mayo plajlarda bikinin yerini alıyor. Kıvrımlarını, hamilelik belirtilerini veya fazlalıklarını saklamak isteyenler veya sade bir şıklık arayanlar için, Tribord su sporlarına uygun bir mayo koleksiyonu tasarladı.
Yepyeni!
Daria, Coli ve Doli mayo modelleri bu yeni koleksiyonun yıldızları. Bu modelleri rahatlığınıza öncelik vererek tasarladık.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM