TRIBORD Fins de serie

Daha iyi kavrama için biçimli göğüs bölgesi.

Kadın Sörf Mayoları Sörf Yeni - CLOE MAHE EARTH MAYO TRIBORD - Sörf Yeni
Kadın Sörf Mayoları

CLOE MAHE EARTH BASIC MAYO - KADIN TRIBORD

TRIBORD
Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlandı. Yuvarlak dekolte kesimi ve dikişli yapısı ile göğüs bölgesine destek sağlar. Sırttan bağlanan ayarlanabilir ince askılar çapraz şekilde kullanılabilir. Açık sırt kesimi. Standart kalça oyukluğu.

Renk : Pasifik mavi / Kum rengi / BEYAZ

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

49.99TL -40  %

29.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 02/08/2016 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 01/08/2016 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 01/08/2016 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8357374
TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk Sade, rahat ve feminen görünümlü bir mayo arayışında olanlar için, Tribord sırtı U şeklinde açık tek parça mayoyu tasarladı. Sırttan bağlanan tasarımı, ince askıların yerinde kalmasını ve göğsünüzü daha güçlü şekilde kavramasını sağlar. Hafif destekli yuvarlak ve sade dekoltesi özellikle küçük ve orta büyüklükteki göğüsler için uygundur. Standart kalça oyukluğu. Giyip çıkarma kolaylığı.
Tek parça plaj mayosu Artık, tek parça mayo plajlarda bikinin yerini alıyor. Kıvrımlarını, hamilelik belirtilerini veya fazlalıklarını saklamak isteyenler veya sade bir şıklık arayanlar için, Tribord su sporlarına uygun bir mayo koleksiyonu tasarladı.
Yepyeni!
Daria, Coli ve Doli mayo modelleri bu yeni koleksiyonun yıldızları. Bu modelleri rahatlığınıza öncelik vererek tasarladık.
Kuru ve ıslak haldeki beden Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Kabinde denediğiniz zaman mayo ve bikiniler üzerinize oturmalıdır. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, ürünlerin esneyip suda kendisini bırakmasına neden olur.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER