Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
QUECHUA

Hafif, güçlü, istediğiniz yere takın.

Referans numarası : 8332502

CLIC AYDINLATMA

Yolculuk amaçlı doğa yürüyüşü ve bivak aktivitelerinizde düzgün bir şekilde aydınlanmanız için tasarlandı. Bu lamba her koşula uyum sağlar: Yenilikçi takma sistemi (çok yönlü klips) sayesinde ideal aydınlatmayı sağlamak için istediğiniz yere takabilirsiniz. Hafif ve şarj edilebilir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
GÜÇ KAYNAĞI TÜRÜ

ŞARJ EDİLEBİLİR BATARYA
Lambanız standart micro USB girişine sahiptir. Lamba şarj olmaya başladığında kırmızı led ışık yanar ve şarj %100 olduğunda söner. Lambanız şarj olurken bir devre kesici pilinizi korur

CLIC lambanızı aşağıdakilere bağlayıp şarj edebilirsiniz:
- Elektrik prizi
- Araba çakmağı
- Standart USB (pil ile...)

Kablo dahildir. AC adaptörüne büyük olasılıkla sahip olduğunuz için (akıllı telefon vb.) bu adaptör ayrı satılır.

MODÜLERLİK

CLIC farklı şekillerde kullanılabilen desteği sayesinde lambanızı aktivitenize uygun olan ideal aydınlatmayı sağlamak için hızlı ve basit bir şekilde birçok bölgeye takabilirsiniz.

AYDINLATMA

CLIC lamba 3 farklı aydınlatma şekline sahiptir:
- Kırmızı (30 saatlik kullanım): Gece lambası olarak veya yerinizi belirtmek için kullanılır. - 20 lümen ( 12 saatlik kullanım): Çadırda okuma yapmak veya yolunuzu bulmak amacıyla kullanılabilir.
- 40 (6 saatlik kullanım): Kolay zeminlerde doğa yürüyüşü için kullanılır. AÇMA / KAPAMA: Uzun süre basılı tutarak veya 3 saniye zamanlama ile. YENİDEN BAŞLATMA: 5 saniye basılı tutarak.

AYDINLATMA RAHATLIĞI

Bu lamba aydınlatma yoğunluğunu ayarlayan elektronik bir sisteme sahiptir: Bataryanın kullanım süresi ne olursa olsun her zaman aynı aydınlatma seviyesine sahip olursunuz.
Bu sayede görsel rahatlık sunar.

Daha Fazlası Daha Azı
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM